Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Hogyan mondjam el...

SÜRGŐS! Hogyan mondjam el anyámnak?

Figyelt kérdés

hát őszintén megmondom nem szép dolog és nagyon restellem, de vizipipáztam ma és véletlenül ráejtettem az izzó szenet a telefonomra és teljesen tönkre ment :S csak a hívásokat tudom fogadni és én hülye véletlenül lekapcsoltam és visszakapcsolni se tudtam... és most mit mondjak? nem akarom hogy tudja hogy vízipipáztam.:// gyors válaszokat >.<


16/L


2011. jún. 15. 17:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem is mondd, hogy ellopták/elvesztetted.
2011. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
nyári munkából fizetném ki a javíttatást, de a fizetésig még van 3 hét :S asszem azt fogom mondani, hogy rátettem a barátnőm szegecses táskájára és forrók voltak a szegecsek és megolvadt, miközbe pakoltam ki a zsebem. és nem is lesz baj, mert én fogom kifizetni.
2011. jún. 15. 17:52
 23/28 tetro ***** válasza:
51%
forrók voltak a szegecsek? :D drágám, ha hazudsz legalább jól csináld :D
2011. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
29%
ezt sose fogja elhinni xdxd mond azt hogy belejtetted mondjuk egy pohár kólába
2011. jún. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
42%
de te hogy lehetsz ennyire BALF*SZ HOGY RÁEJTED A SZENET?XD
2011. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
64%

Hát igen, barátnőd táskája nyilván egy mozgó kovácsműhely :D:D:D

Ne nézd már hülyének anyádat :D

2011. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
55%
A szegecsek. a telefont. hm. ehhez elég hülyének kell lenni, hogy elhiggye. akkor megolvadna a táska is...
2011. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
hát ezt nem lehet szépíteni úgyhogy elmondtam mégis az igazat és ennyi.. szokásos üvöltözés volt ami mindennap.. szal túléltem. a telómat megmajd megjavítom ha megvan a fizetés
2011. jún. 16. 16:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!