Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért iylen szigoruak? Hogy...

Miért iylen szigoruak? Hogy puhithatom öket?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és a szüleim nem engednek el sehova.

péntek esténként van egykis kimenöm 10re kellhazajönnöm

a barátom 18 éves.2éve vagyunk együtt és azért is iylen rossz érzés mert ö meg szeretne velem együtt menni mindenhova.Tegnap este a közös baártink a párommal mekérdezték hogy lemegyünk e velük a tóra..ez másnep lettvolan.

Jött az hogy miez a kavarás..pedig semmikavarásnemvoltbenne..

aztánaz h nekem még iskolva van aznap és mér röktön suli uátn kell????!!!!!

ezt se nagyon értem.utolso nap volt háromnegyed 1re itthon voltam és innetöl kezdve végig unatkoztam a napot ugy hogy

6ra itthonlettemvolna.Nekem vannak a legszigorubb szüleim az oszátályan és egyre rosszabb érzés hogy amikor én indulok haza péntek este oylan 9kor az oszátlytársaim akkor találkoznak hogy mennek bulizni.Nem járok rossz iskolába nemvagyok buta,tudok uszni,vigyáznimagamra.és nemértem hogy miért nemlehet nekem kicsit nagyobb teret és szabadságot engedni.

szerintetek hogy tudnám rávenni öket arra hogy engedjenek el tovább és több helyre..mert elöre félek a nyártol hogy itthon fogok ülni.


2011. jún. 15. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nekik a legrosszabb. Te haragszol rájuk egész serdülőkorban, aztán, mire rájössz, hogy te jobb ember lettél, mint az összes osztálytársad és haverod, akik kinn lógnak a tónál, meg buliznak, addigra már beléd és beléjük ivódott ez az egrecéroztatás, és már nem tudsz hálás lenni érte, még, ha akarnál sem.
2011. jún. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet, mert az egész napos otthonülés és a féktelen dorbézolás között vannak fokozatok.

Nekem is hasonló szüleim voltak, én meg 20 évesen egy 13 éves szintjén voltam szociálisan. Bacott kemény meló volt a saját korosztályomhoz felnőttként feltornázni magam. Nem, nem köszöntem meg utólag.

2011. jún. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hogy mit tehetsz? Mondd el nekik ezt, amit leírtál!!!!! Nyugodtan, normális körülmények között. Gondolom, a barátod mellett sokat komolyodtál! A lényeg, hogy vegyék észre, hogy már nem vagy kislány! Első lépés, egy órával később hazajönni! Nálam is ez volt a helyzet, bevált!

22/L

2011. jún. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán kezd ott, hogy megtanulod helyesen leírni az "iylen"-t. Mifelénk = ilyen!

Mert egyszer lehet tévedni, két mondaton belül, de kétszer rosszul írni?

2011. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ez tényleg így van, most átkozod őket haragszol, aztán majd később hálát adsz, hogy ilyenek voltak. Míg az ember kamasz fejjel sok hülyeséget csinál, felnőtten azért már jobban át gondja a dolgokat. Persze azért egy kicsit tényleg lazíthatnának, próbálj üzletet kötni, most jön a nyár, mondjuk éjfélig elmehess cserébe otthon valamit megcsinálsz.
2011. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!