Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazugság és hazugság között...

Hazugság és hazugság között van különbség?

Figyelt kérdés
Úgy értem a jó szándékú "hazugság", ami megbocsájtható simán, és egy rosszindulatú hazugság, pl. egy megcsalás között? Vagy bármi más hazugság, a lényeg, hogy rosszat akarsz az illetőnek?
2011. jún. 16. 12:07
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Hazugságnak semmiképpen. Soha nem volt kapcsolatom még, ő az első, és nem tudom hogy kell viselkedni, főleg hogy ő sokkal érettebb nálam. Ezért kértem tanácsokat a tapasztaltabb barátnőimtől. A barátom szerint becsaptam őt, átvertem és hazudtam neki :S:S

De én nem így érzem.

Jah, és SZAKÍTOTT velem :(

2011. jún. 16. 18:45
 22/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy van-e okod bánni, hogy szakított veled. Valahogy az alapszintű passzolás nem volt meg nálatok akkor, ha te nem tudtad ösztönből tenni, amit hozott a sors, hanem tanács kellett... és hogy ő ezt meg hazugságként értékelje... alapvető szemléletbeli difi, nem tudom hogy mondjam még másképp. De ebből tanulhattál, hogy máskor magadra hallgass, más is úgy kezdte, hogy kísérletezett, hogy egy-egy döntése milyen eredményt hoz. De merj egyedül dönteni! Persze, az is egyedüli döntésed volt,h goy másokra hallgass magad helyett, de gondolj bele, egy harmadik személy honnan is tudná jobban a kettőtök dolgait? Na mindegy, nagyon ne bánkódj azért, tanulságos élmény volt ez neked. Lesz ez még így se!
2011. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

" Nincs szebb az egyenes beszédnél,

Nincs szebb az őszinteségnél,

Nincs szebb, mikor tisztán és szabadon élsz!

Nincs szebb az egyenes útnál,

A tiszta és őszinte szónál,

Nincs szebb, ha hiszed és látod a célt!


Refrén:

Tudom a választ te is tudod,

A láncaidat most eldobhatod,

A hazugság börtön, de nyitva a zár,

Lehull a bilincs és a szabadság vár!


Nincs szebb dacolni a széllel,

Nincs szebb, mint tüzet vinni éjjel,

Nincs szebb, mikor másokhoz eljut a fény!

Nincs szebb az egyenes útnál,

A tiszta és őszinte szónál,

Nincs szebb, ha hiszed és látod a célt!"

2011. jún. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

:( ha ezért szakított veled azt nem értem... :O

mert ha pl velem lett volna ez, hogy így észreveszem, csak mondjuk nevetek egyet és rákérdeztem volna h ezt vki mondta h ezt mondd? és mondjuk (mert hogy ha járnék ..öö veled :D akkor szeretnélek) azt mondtam volna hogy én így szeretlek és nem kell máshogy viselkedned:) vagy nemtom.. de ezen kiakadni?:O tuti meglehetett volna beszélni..

2011. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Nem tud bennem megbízni ezek után és ő nem akar hazugságban élni ... :(
2011. jún. 18. 17:46
 26/28 anonim ***** válasza:
De te nem hazudtál neki, csak megpróbáltál neki tetszeni és bár lehet hogy ezt rosszul csináltad, de ez nem hazugság szerintem. Biztos nem olyan amit nem lehet megbocsátani :) pedig én se szoktam hazudni és nem szeretem azokat akik hazudnak.. meg kb mindent elhiszek :$ 19/f (előző is én voltam)
2011. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ajj de akkorse normális ezért szakítani :/ (írsz privit?:$ csak mert te normális lánynak tűnsz és tök kevés ilyen van :) éés nemtudom :D)
2011. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Írtam!
2011. jún. 18. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!