Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám megcsalta anyámat (lent...

Apám megcsalta anyámat (lent több)?

Figyelt kérdés
már több mint 3 éve csalta meg őt DE még MINDIG veszekednek és apám még mindig hazudik neki Nem értem miért. anyám pedig direkt keresztbe akar tenni neki nyomoz utánna szinte kényszert érez arra hogy kideritse hogy neki van igaza Engem ez már nagyon zavar mit tegyek???
2011. jún. 16. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
igen, megcsalta.
2011. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
semmit,mit tennél ugyan
2011. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Beszélj velük, de ezen kívül mást nem tudsz tenni :(


Kár, hogy ebben részt kell venned és nem tudják úgy megoldani, hogy te ne szenvedj, de ha már belevontak, akkor ülj le velük beszélni.

2011. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Semmit,ez nem a te életed,éld a sajátodat és ne foglalkozz velük...
2011. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg az anyunak, hogy az apu nem a tulajdona.És miért gyűjt bizonyítékot? Hogy jobban fájjon?
2011. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy ne foglalkozna vele, ha a szülei belevitték, és ezzel tönkre teszik szegény életét? Tééényleg könnyű úgy a saját életemmel foglalkozni, ha a szüleim ordítoznak előttem... de tényleg...
2011. jún. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!