Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apámat utálom, mit csinálja...

Az apámat utálom, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Megpróbálom dióhéjban!

Az apámmal vannak gondjaim!Világ életemben voltak!

Kicsi koromban állandóan vert,nem mindig azért mert rossz voltam!Tök mindegy hogy utcán vagy liftben vagy máshol!

Aztán tini lettem és felül kerekedtem rajta így megállt a veréssel!Azóta undorodom tőle,idegesít bármit is mond,idegesít ahogy megy,ahogy beszél,MINDEN!Egy kedves szóval nem bírnám jellemezni!

A közelében sosem vagyok nyugodt...sőt...már ott tartok hogy ki akarom zárni az életemből,félek ha terhes leszek annyira fel fog bosszantani hogy baja lesz a gyereknek az idegtől,eszem ágába sincs oda adni felügyelet nélkül a gyereket,bármennyire is a nagyapja lesz!Ezen felül mindent megkaptam amiért csak elf*ngottam magam,segítenek a mai napig,csak hogy ez mind vezeklés a részéről....Mit tegyek?


Hogy példát is írjak:azért kaptam mert alsós koromban,talán 4.ben mindenki haza ment a suliból csak én maradtam ott!Egy órát vártam rá,meguntam és haza mentem!10 percre volt a suli tőlünk és reggel már egyedül mentem csak haza nem!Erre elkerültük egymást és mire haza ért elkezdett gyepálni mert én haza mertem jönni,a wc-be menekültem előle de oda is utánam jött!

Biztos féltet,de nem egy pofonról beszélek!

Volt hogy hurkásra vert nadrágszíjjal mert vissza pentyegtem neki,anyu borogatta a hurkáimat!

Volt hogy a hajráf 3 felé tört akkora pofont adott!

Volt hogy a kapualjban rúgott belém mert valami nem tetszett neki!

És ami a legszörnyűbb...nem emlékszem már miért de a konyhába szaladtam a verés elöl és már annyira féltem tőle hogy kést fogtam rá!


Nem mondom azt hogy sosem érdemeltem meg egy két atyai pofont,de nagyon kevés volt az mikor csak ennyi volt!Úgy elborult az agya hogy szerintem észre sem vette mennyire üt!Gyermek pszichiátrián kötöttem ki tizenévesen,depresszióval!:S

Lány vagyok,KISLÁNY voltam mikor így megvert számtalanszor!Így vissza gondolva nem emlékszem mindenre de mennyi minden kellett ahhoz a kést fogjak a saját édesapámra lány létemre?:S Szégyellem is magam,de közben meg le tudnám köpni annyi harag van bennem!

Ráadásul most öregszik...egy valamit 32szer mond el,huszonéves dolgokon lovagol,motyog az utcán,mindenkibe "beleköt"(odamegy beszélgetni),krákog,büdös,és mások előtt olyan mocskosan beszél mint a kocsis és ordibálva beszél amitől nekem megy fel a pumpa!A páromat sem tartja tiszteletben ha ott vagyunk,kitereget olyan dolgokat ami hiába a párom nem épp publikus...Olyan szinten hányingerem van tőle hogy elmondani nem tudom!Még is mit kéne tennem?Majd féljek attól ha esküvőm lesz milyen műsort csinál?Majd ha gyerekem lesz féljek attól hányszor pofozza meg?Vagy épp hogy beszél,kit szid majd a kicsi előtt?

Miatta költöztem el otthonról,de sajnos napi rendszerességgel találkozunk!Az a nagyon nagy szerencsém hogy párom megért,próbál nyugtatni és támogat,de így se tud legtöbbször higgadtan tartani!:S

Ha valamit zavarosan írtam le kérdezzetek és leírom újra másképp!

Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. jún. 16. 20:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%
Miért kell napi szinten találkozni? Ráérne, hetente/havonta egyszer.
2011. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
akkor kellett volna feljeentened kiskorú bántalmazás bűn cselekményeként!
2011. jún. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Alkoholista apukád amúgy?
2011. jún. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak,hogy ilyen apád van,bőven elég lenne egy hónapban egyszer találkoznotok.Ez nem megoldható?

Én is gyülölném ezekért!

2011. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező kapcsolatot tartanod vele.
2011. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
100%
Szerintem zárd ki az életedből,ne foglalkozz apáddal. Már eljátszotta az esélyét.
2011. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 makaga válasza:
ezek után én, ha lehetséges teljes mértékben megszüntetném vele a kapcsolatot.. vagy ha az nem is megoldható, minél kevesebbet beszélni/találkozni vele
2011. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Nem alkoholista!Életemben nem láttam még berúgva és ez még szerinted durvább is hogy józanon ilyen tökéletlen!

Sajnos egyenlőre nem lehet megoldani a ritka talit de ha minden jól megy akkor talán pár hónap múlva!De tök mindegy,mert most volt hogy kiosztottam 4 napig nem mentem feléjük és 1 napig bírta!Következő nap kezdte elölről a hülyeségeit!:S Az a baj hogy az én családom ilyen álszenteskedő!Nem mondjuk meg egymás pofájába a frankót mert az milyen már alapon működik itt mindenki!Az egész család rám hányná ha kiosztanám és nem keresném soha többet!Akkor jönne a duma hogy bezzeg ezt megkaptam azt megkaptam...igen csak hogy előtte meg szétütött!Hát inkább ne kaptam volna semmit csak ne bántott volna!:S

Nem tudom hogy oldjam meg hogy ha babánk lesz ne legyen vele...Mondjam meg hogy elég volt hogy engem vertél....vagy lehet az unokája megváltoztatná?És a kicsinek mit mondok?Ja,hát drága gyerekem,azért nincs nagyapád mert undorító féreg?Szóval annyira bánt ez engem....és mivel öregszik már nem fog javulni semmi!Sőt...milliószor leültem vele beszélgetni és semmi!Ő a mártír,őt mindenki csak leugatja stb stb....majdnem hogy sajnálni kell!Nincs más megoldás csak a nem találkozás igaz?De azt hogy?Megszületik a gyerek és ne hívjam el?Szóval ha nem adok hangot a dolognak akkor nem tudom megoldani "kitagadást",ha meg hangot adok én leszek a sz*r szemét....:S

2011. jún. 16. 21:11
 9/33 A kérdező kommentje:

bocs...*szerinteM

És Köszönöm a válaszokat!

2011. jún. 16. 21:11
 10/33 anonim ***** válasza:
82%
Szakíts vele meg minden kapcsolatot,anyuddal azért még tartsd!
2011. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!