Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt anyum?

Miért csinálja ezt anyum?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy amióta összejöttem a párommal azóta egyfolytába cukkol.. Mert hogy sosem vagyok itthon, mert páromhoz vagy barátokhoz megyek. Amikor itt volt párom kiakadt, hogy miért nem csinálok sose semmit és hogy mit hiszek, hogy majd egész nyáron ezt fogom csinálni? Meg ilyesmi... Ha itthon vagyok, volt hogy ki sem mozdultam napokig, akkor ha belekezdek valamibe egyből jön oda mondani hogy nem kell stb... Végülis sejtek valamit, hogy nem nagyon szimpi neki a párom, pedig semmi rosszat nem tett ellene. Most pedig azt mondta hogy jó lenne ha itthonlennék egy ideig egyedül, úgy mint régen.. De miért nem érti meg, hogy már nem vagyok kislány? Vannak barátaim, párom, nővérem akihez elszoktam járni.. Most miért baj ha kiélvezem a szünetet? Mi jó abban hogy itthon egyedül üljek?... Nemértem.. Szerintetek miért mond ilyeneket?

17/L


2011. jún. 17. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Pontosan arról van szó, hogy nem szeretné anyukád, hogy kirepülj te is.


Egyébként mennyire ismeri a barátodat? Szoktatok nálatok lenni?


Annyi tudok tanácsolni, vedd ki a házimunkából a részed, amikor otthon vagy, akkor nem tehet szemrehányást amiatt, hogy eljársz otthonról.

2011. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Félt téged. Egy anyának nagyon nehéz elengedni a "kislányát".
2011. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Biztos mert félt...

Nekem nagymamám ilyen,ugyanezt csinálja, ha itthon vagyok az a baj,ha nem az a baj, ha segíteni akarok nem kell, ha nem segítek az a baj, pedig pár évvel idősebb vagyok. Nekem is ezt csinálja,múlt Vasárnap is itt volta barátom és kicsit húzta rá a száját. Beszélgettetek már úgy, hogy hárman? kérdezősködött már felőle akár előtted, vagy mikor nem volt ott? Nem tudom, mi lehet vele a baja. Mesélnél egy kicsit?

2011. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
szerintem nem bírja bevallani, hogy már felnőttél, hogy már boldogulsz egyedül..ülj le vele beszélgetni...csináljatok egy csajos délutánt, műköröm, szépségápolás, pedikűr, stb.és beszéljétek meg a dolgokat egymással..beszélgess egy kicsit vele, és 'nem lesz olyan kemény', és nem szólogat majd be.
2011. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, szoktunk nálunk lenni, volt olyan hogy iskolából hazajövet, ő is jött haza velem meg ilyesmi, tehát már mondhatjuk hogy ismeri. És persze, tudom hogy félt, előző kapcsolatom vége után eléggé kivoltam, és valószínű hogy ezért is félt.. Próbálom kivenni a házimunkában a részem, csak az a gáz ha elkezdek valamit, ő kiveszi a kezemből és erősködik hogy nem kell csinálnom.
2011. jún. 17. 15:27
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, szoktunk beszélgetni, meg ha van valami baj akkor azt megbeszéljük, talán túlságosan ragaszkodik hozzám mivel én vagyok a legkisebb gyereke. Párommal pedig elszokott lenni, volt hogy megkérte páromat, hogy menjen már át a boltba pár cuccért, mert én épp fürödtem ő pedig főzött, párom ezt megis tette, tehát kívülről úgy néz ki, hogy jó a ,,kapcsolatuk". Páromnak nincs baja vele, anyumnak lehet hogy van, szerintem nem szimpatikus neki..
2011. jún. 17. 15:29
 7/13 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez nagymamám is. Mikor odamegyek, nekem is kiveszi a kezemből. nekem is volt itt barátom és húzta a száját, csak mert fiatalabb. Ma is megkérdezte, hogy na, jön a gyerek Vasárnap? De kicsit flegmán:(

Lehet azt kéne, hogy négyszemközt beszélne vele barátod. Amúgy ugyanez van nálam is, az előző kapcsolatom véget ért, és azok miatt, hogy na, akkor ő is ilyen lesz:(

2011. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Eloszor is felt. Masodszor, otthon laksz, nem atjarohaz vagy egy hotel. Ha nem is enged segiteni, toltsel egy kis idot otthon is.
2011. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran taliztok amúgy?
2011. jún. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

mintha a fejemböl beszélnél kérdező!! dettóra ugyanez van velem is! de erre tényleg csak annyi a megoldás h leüszl vele és tisztázod a tényeket, ha kell akkor érvelsz is hogy ugy engedjen el h ne szoljon utánna. mint ahogy mondták már, kiveszed a házimunkában a részed és nem foglalkozol vele ha nemhaggya, te akkor is megcsinálod.

mivel ugye már 17évesen nemvagy kislány, ezért nyugodtan beszélgethetsz vele néha mondjuk a családi pénzügyekröl, esetleg a munkahelyröl stb...és ebböl is láthatja h kezdessz felnöni és talán átgondolja ezt az egészet. :)

2011. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!