Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan ennyire "gáz",...

Most komolyan ennyire "gáz", hogy hétvégén pihenni akarok?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, pár hónapja államvizsgáztam, kb. 2 hónapja dolgozom. Anyám folyamatosan piszkál és tesz valamilyen megjegyzést (pl. lusta vagyok, nem csinálok semmit), ha azt mondom, pihenni szeretnék. Ma is ez történt. Mondtam, hogy holnap nem szeretnék sehova menni és semmit se csinálni, ő pedig lehurrogott.


Azt tudni kell, hogy reggel 6-ra járok be dolgozni, korán kelek és nem tudok hamar elaludni, tehát hétköznap keveset alszom és fáradt vagyok. Emellett én végzem el a házi munkát, én szoktam bevásárolni (kivéve hétvégén).

Az igaz, hogy anyám többet utazik a munkába, mint én, így kevesebbet van itthon, de nem érzem jogosnak a felháborodását.

Lehet, csak én látom rosszul... Ti mit gondoltok erről?


2011. jún. 17. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is pihenj hétvégén, de ha megkér valami kisebb dologra anyud, akkor ne mondd azt neki hogy te ezt tuti nem fogod megcsinálni.. Ha pl: Ki kellene teregetned, hát tedd meg.. Utánna még pihenhetsz eleget, de legalább egy nagyon picit anyudnak is segítettél.. Szerintem ez lenne a leghelyesebb, nem mindegy az sem hogyan mondtad meg neki
2011. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A munkakezdés v 2-3 hónapig ki teljesen fel tudja használni az ember energiáját. Anyukád szerintem egyáltalán nem együttérző veled. Nekem is így volt, de pár hónap után már belelendültem és akkor több energiám és kedvem volt magánéletet is élni. Ne is hallgass rá. Ha a házimunkát nem hanyagolod el, akkor semmi köze nincs a többihez.
2011. jún. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
-ki
2011. jún. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is fáradt vagyok. Mára 10-12 órás alvást terveztem. :)
2011. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akadj ki rajta, ne foglalkozz az ilyen megjegyzésekkel. Pihenj akkor, amikor szeretnél.
2011. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
Diplomás keresőként minek laksz még otthon?
2011. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű elköltözni. Anyagilag egyelőre nem tudom megtenni. Ez az egyetlen akadálya van az elköltözésnek. Még muszáj gyűjtögetnem.
2011. jún. 17. 22:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem neked van igazad. Egyebkent is a szabadido azert szabadido, hogy ugy toltsd el, ahogy akarod. Nem mindenki szeret ossze-vissza maszkalni, kedve sem olyan mindig az embernek, energia is kell. Mikor pihenj, ha nem hetvegen?
2011. jún. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

dehogy gáz :) zárd magadra az ajtót aztán csókolom :)

én is akarok holnap délig aludni :D vagy még tovább!!! csak a 1,5 évesemmel valahogy elbeszélünk egymás mellett mikor erről van szó ;) használd ki, nem lesz mindig lehetőséged azt csinálni amit akarsz :)

2011. jún. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!