Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ez miatt lett vége?

Tényleg ez miatt lett vége?

Figyelt kérdés

A történetem hosszú és igen bonyolult.A férjemmel régóta megromlott a kapcsolatunk és igazából nem tettünk ellene semmit.Csak mint barátok vagyunk együtt van 1kisfiunk.Fél évvel ezelőtt megismerkedtem egy férfival akivel már ismertük egymást régről/tiniszerelem/és mivel az Ő házassága is romokban volt egymás lelki társai lettünk majd kialakult a szerelem.Mivel mi nem élünk otthon így keveset tudtunk találkozni de annál többet beszéltünk telefonon,sms-ek jöttek-mentek.Ő elköltözött a családjától/részben miattam/.Én sokáig gondolkodtam mit is tegyek egyrészt,sok terv volt a közös jövőről és nagyon szépen hangzott.Éreztem azt,h komolyan gondolja de féltem is mit fogok majd otthon csinálni,meg a gyerek miatt is,h az apjától megfosztom.De eldöntöttem és a szívemre hallgattam megmondtam a férjemnek,h hazaköltözök lesz ami lesz!A férjem az elejétől igazából tudott mindent nem titkoltam.Most 1hete megmondta,h nem tudja már mit akar.Sok volt neki,h bár többször voltam az elmúlt hónapok alatt otthon keveset találkoztunk és én sokáig húztam a döntést,hogy mi is legyen.De megléptem felmondtam és tudta nagyon jól hogy mennyit kell még kivárni és együtt legyünk.Azt mondta ha hamarább megléptem volna ezt akkor már rég együtt vagyunk.Pedig csak pár hét lett volna és végleg otthon vagyok.Miatta feladtam volna mindent,mindennel megbirkóztam volna ha esélyt ad rá.De nem tette elmondta,h most megismerkedett egy lánnyal és nem tudja,h mi lesz.Én úgy gondolom ha valakit igazán szeretek akkor nem ezen a pár héten múlik.Mert én is itt egyedül vagyok és én sem kerestem ez miatt senki mást,kitartottam mellette mert én szerettem.

Szerintetek,h lépjek ezen túl?Hogy tényleg miattam lett vége???Vagy ez akkor is bekövetkezik ha hazamegyek csak később?Lehet egy kicsit kesze-kúsza a történet,de most nagyok kivagyok.Valakiben ennyire megbízni és az utolsó pillanatban meggondolja magát,amikor tényleg nagy szükségem lenne rá!Kérlek segítsetek!!!


2011. jún. 18. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de nekem nem egyértelmű!Most a férjed vagy a szeretőd aki ezt mondta.Mármint,hogy miattad van vége!
2011. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Két szék közül a pad alá estél. Mit gondoltál, ha a saját feleségét megcsalja, veled nem tette volna meg? Nyilván addig jó lettél volna (jó voltál), míg nem jött jobb.


Ez egy ilyen bicikli, te is ugyanezt tetted a férjeddel.

2011. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát sajnos ez ilyen sok ember csak hülyíti a másikat nem szabad ennyire megbízni senkiben talán lehet túl naiv vagy nem tudom de én már több ilyen hasonló történetet is halottam szerintem ne görcsölj úgyis találsz valakit akit szeretsz addig pedig keresd fel barátnőidet és szórakozz kicsit rád férne szerintem remélem tudtam segíteni Üdv
2011. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Két szét közül a pad alá.

Szerintem a családoddal kellett volna foglalkoznod és a házasságod megmentésével. Amikor minden lezárult volna, akkor kellet volna uj partnert keresni.

Így jártál. Kemény lecke ez számodra, az már biztos!

2011. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A "szeretőm" mondta ezt.Igen,lehet túl naiv szeretetéhes vagyok és elakartam hinni,h én is boldog lehetek.

Nagyon nehéz higgyétek el,nem azért mert két szék közül a pad alá hanem mert ezt egyedül kell végigcsinálnom.Mert ha én ezt már eldöntöttem akkor nem gondolom meg magam.

2011. jún. 18. 14:23
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja,és akiben megbízok teljes mértékben attól nem várom ezt.Ez esik legszarabbul,h most a finisben csinálta ezt.Mert ha 2hónappal ezelőtt gondolja meg magát és megmondja,h bocsi ez van akkor is szarul esik és fáj de nem ennyire......
2011. jún. 18. 14:27
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért hiszi sok nő, hogy a boldogságot én is megérdemlem demagóg szöveg bárkit is érdekel? Mintha ezzel lehetne takarózni, mintha ez feloldozást nyújtana. Hazudtál, (meg)csaltál, és mi az első? Jajj de rossz nekem. Sose leszek boldog? :O


Remélem leszel. De kire gondoltál először? Magadra. A pároddal ha nem ment, miért nem szakítottál, és kezdtél egy normális (nem félreb@szó férjjel) kapcsolatot?



Mi a fészkes fenének kell valaki , hogy feladd az eddigi életed és újrakezd? MINEK?! Mert vele mindent elértél volna... ja persze. Ha a nyakába ülsz a polc tetejét. Elvileg felnőttek vagytok és még késztetés sincs/volt bennetek hogy megbeszéljétek a problémáitok. Az új kapcsolatban ez másképp lesz? Én kétlem. De sok szerencsét a továbbiakban, hidd el, szükséged lesz rá.

2011. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért bántjátok a kérdezőt. A férje TUDTA hogy van képben valaki, mert közöttük már csak BARÁTSÁG van, és egyikük sem akarta tettetni ami nincs. Ha barátként jól működik az együtt élés, akkor én sem értem minek kéne külön válni, hiszen sokkal könnyebb együtt mint külön. ha valaki mégis meggondolja magát, mert lesz valaki, akkor persze. Szerintem a kérdező férje is csinálhatta volna ugyanezt, sőt tutira van neki is valaki a képben, csak lehet hogy még nem olyan erősen.


Miért mondja mindenki azt hogy a házasságát kell megmenteni? mégis minek? ha egyik sem akarja? és nem megcsalások miatt, hanem mert nincs meg aminek meg kéne, és ezt belátták, tisztán és világosan. Szerintem teljesen helyénvaló amit a kérdező csinált.


Tudod, sajnálom, hogy csalódnod kellett. De van ilyen. Vannak olyanok akik szeretik hitegetni a másikat. Lehet egyébként hogy a szeretőd sem volt tisztában azzal hogy mit is akar igazán. Egy viszont biztos, nem volt érted odáig annyira sajnos.


Sok sikert kívánok! :)

2011. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó!Ott a pont!!!!!!!!
2011. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem miattad. A leírásod alapján ez a pali egy s*ggfej, láthatóan nem tudja mit akar. Valószínű, hogy ha most jól alakul, később valami más agybaja lett volna.
2011. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!