Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem annyira rossz,...

Csak nekem annyira rossz, hogy nincs saját szobám?

Figyelt kérdés
Már most azon gondolkozok, hogy mennyire fogom majd szégyellni a szerelmeim előtt.Az is nagyon rossz, hogy soha nem tudom áthívni a barátaimat.És nagyon rossz érzés volt, amikor az egyik osztálytársam megmondta, hogy milyen gáz:(
2011. jún. 18. 21:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ kivel laksz és mennyi idős vagy?

Egyébként néhány ügyes eszközzel tudsz saját lakrészt csinálni a szobádból.Igaz hogy nem olyan mint a külön szoba, de jól nézhet ki.

13L

2011. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%
az a gáz, hogy ilyen társaid vannak...Az, hogy a szüleid nem tudnak nagyobbat venni, valószínű azért van, mert nem milliomosok. Az ilyen osztálytársak véleményére ne adj. Lehet, hogy rossz hogy nincs külön szobád, persze. A lényeg, hogy azokkal az emberekkel szeretetben élj, akivel együtt laksz. Hosszú távon többet ér, mint egy külön szoba.
2011. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is nagyon rossz. Én 12 éves koromig voltam egy szobában a bátyámmal. Nagyon utáltam és borzasztó boldog voltam mikor saját szobát kaptam.

Ha saját gyerekeim lesznek törekedni fogok rá, hogy saját szobájuk lehessen. egy bizonyos életkor után már nem egészséges a közös hálószoba a testvérrel.

Nem is tudom mit csinálnék ha most is együtt kéne aludnom a bátyámmal. Én 21, ő 24 éves és mindkettőnknek van párja.

21/L

2011. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem vagy egyedül, rengeteg hasonló helyzetben lévő gyerek él, akinek nincsen saját szobája. És az a gáz, ha egy osztálytársadnak ez olyan nagyon gáz.
2011. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
14/L anyukámmal és a tesómmal. nem tudok sajnos:( nagy a szoba, de így is alig férünk el
2011. jún. 18. 21:16
 6/32 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem gáz.Kivel vagy egy szobában?Mondjuk nekem nagyon rossz hogy a család ahol a gyerekekre vigyázok 1-el kevesebb szobával rendelkezik,igy a gyerekek "gyilkolják" egymást még este 11-kor is amikor már aludni szeretnék -.-"
2011. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
69%
Nem fogalmaznék úgy, hogy gáz. Abban viszont hiszek, hogy különösen rossz hatással van a jellemfejlődésre gyermek- és fiatalkorban. Ebből eredhet a mondás: "Na, ennek se volt gyerekszobája"
2011. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
igen, sajnos ilyen társaim vannak, de nagyon rossz így tiniként, hogy pl. a barátnőim nem alhatnak nálam. és ha mondjuk pasim lesz, úgy fogom szégyellni előtte a házunkat:(
2011. jún. 18. 21:18
 9/32 A kérdező kommentje:
olyan érzés mintha én más lennék mint a többiek, így is van elég bajom, és még tűrjem is, hogy vmikor kiközösítettek
2011. jún. 18. 21:20
 10/32 A kérdező kommentje:
minden más lenne ha egészen kiskoromtól lett volna gyerekszobám:(
2011. jún. 18. 21:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!