Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem annyira rossz,...

Csak nekem annyira rossz, hogy nincs saját szobám?

Figyelt kérdés
Már most azon gondolkozok, hogy mennyire fogom majd szégyellni a szerelmeim előtt.Az is nagyon rossz, hogy soha nem tudom áthívni a barátaimat.És nagyon rossz érzés volt, amikor az egyik osztálytársam megmondta, hogy milyen gáz:(
2011. jún. 18. 21:10
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
hát itt az ált. suliba mindenki rajtam röhögött
2011. jún. 18. 21:40
 22/32 anonim ***** válasza:
93%

Ha röhögnek rajtad ezért, akkor csak mond nekik, hogy akkora tuskók, hogy leakad bennük a láncfűrész.



Nekem sose volt saját szobám és sose lesz már. Mégsem érzem, hogy sokat vesztettem volna, vagy hogy a jellemfejlődésemre negatívan hatott volna(egyik válaszolónak üzenem!)

3-man vagyunk egy szobába, a szüleimnek egyszerűen nincs pénzük egy akkora lakásra, hogy mindenkinek jusson egy. Ezt el kell fogadni és kész, legalább megtanulunk egymás mellett élni.


18/F

2011. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
nagyon jól éltem melletük, de ahogy idősebb leszek egyre jobban idegesít.
2011. jún. 18. 21:57
 24/32 anonim ***** válasza:
68%
uccsónak ment a zöldkéz.
2011. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
81%

elég gáz emberek közé jársz már ne haragudj. mi az h kiröhögnek?? abban mi a vicces hogy nincs másik szoba vagy nincs pénz nagyobb lakásra? máshol meg a putriban laknak, azon is röhögnének?? 14 évesen ilyen éretlenek jéézusom -.-

és ne aggódj h nem hívhatsz át senkit nem olyan baj ez..így legalább elmegy a kedved attól hogy egésznap punnyadj otthon..menj ki, vagy a haverok is áthívhatnak téged..:))

2011. jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
95%
Nekem sincs.Énis szégyellem :( 19/L
2011. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit ezen szégyellni! Így alakult az életeteket, de ebben semmi tragikus nincs. Az én szerelmemnek is közös szobája van a tesójával, oszt? Nem tudom elképzelni nélküle az életemet, jövő ilyenkor szeretném eljegyezni. Az együttléteket pedig mindig megoldjuk, nem nagy wasistdas ez.
2011. jún. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

nekem sincs, és megbolonduloook :s:S:S:S

nem jöhetnek át a barátnőim, meg nem is akarom, mert nekik mind van sajátjuk, a barátommal is úgy szeretnék együtt aludni, de nem lehet, vagy cak egyszerűen sírni, telefonálni, tovább fenntmaradni, de nem lehet, 8kor lámpaoltás mert 14 hónapos kishugom ott alszik mellettem :((

2011. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
100%
Ezek szerint én sem vagyok egyedül ... nekem is nem kis kitartásra volt szükségem, aztán amikor egyszer nagyon betelt a pohár, azt mondtam, hogy nem tudom még hogyan, de nem alszom többet veletek. kihoztam egy matracot az előszobánkba és aznap itt aludtam. anyukám megértette és segített berendezkedni, azóta le is van választva egy nagyobb függönnyel, de úgytűnik, ez már így marad. mióta suliba járok, két barátnőm járt nálunk össz vissz. bennem is megvan ez a "különc" érzés, de minél jobban utálom, annál jobban próbálom feltalálni magam 16/L
2012. nov. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el én is utálom 13/F Mi is 1 szobásba :(
2013. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!