Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem annyira rossz,...

Csak nekem annyira rossz, hogy nincs saját szobám?

Figyelt kérdés
Már most azon gondolkozok, hogy mennyire fogom majd szégyellni a szerelmeim előtt.Az is nagyon rossz, hogy soha nem tudom áthívni a barátaimat.És nagyon rossz érzés volt, amikor az egyik osztálytársam megmondta, hogy milyen gáz:(
2011. jún. 18. 21:10
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
89%

Másnak is rossz! Én is az öcsémmel laktam egy szobában. A barátaimhoz így általában inkább én mentem!

Később pedig a szerelemhez is, én aludtam nála, nagy ritkán aludt nálam, olyankor az öcsém némi zsebpénzért kiköltözött onnan:)

2011. jún. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik oszt.társam úgy csinálta, hogy vett a csekély zsebpénzéből egy tárgyat (nemtudom a konkrét nevét, de az ajtókra is szoktak ilyet tenni) felszerelt vagy hármat körben a falra. és mivel sűrű volt, az volt az ő birodalma.

Másik évfolyam társam meg egyszerűen kiköltözött a rég nem használatos nyári konyhába, amit lomtárként használtak.Nyáriszünetben két nap alatt átpakolta a cuccát, nagyon hangulatos volt és tök lakályos. Csak hát nem minden nyári konyhában van fűtés.

13L az első

2011. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
de én is szeretném nagyon áthívni a barátaimat, meg soha nem volt szülinapi bulim. én a 8évvel idősebb bátyámat nem tudom lefizetni:S meg anyukám is ott van
2011. jún. 18. 21:23
 14/32 A kérdező kommentje:
meg borzasztó amikor nyáron rohadt meleg van, és alig kapok levegőt meg alig lehet megmozdulni
2011. jún. 18. 21:25
 15/32 A kérdező kommentje:
nincs nyárikonyhánk:S de ez nagy szoba, még is alig tudunk benne mozdulni
2011. jún. 18. 21:26
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

nemtudom hogy ált.sulis vagy középsulis?

Most ugye nyár van de átmeneti megoldás lehet a kolesz.Bár ha nem olyan a suli, akkor ott is lehettek többen egy szobában.Egyik ismerősöm ott tanulta meg hogyan lehet magánélete ha mások is laknak vele egy szobában.

2011. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
általános sulis vok. középsulitól meg félek, mert ott új oszt.társak, lehet lesznek barátaim és nem hívhatom át őket:S
2011. jún. 18. 21:28
 18/32 A kérdező kommentje:
ha lenne egy nővérem, és vele kellene együtt lakni, az sokkal jobb lenne
2011. jún. 18. 21:31
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán a barátaid, akkor meg fogják érteni. Ha pedig bátyád van, ő sem fog örökké veletek élni:)(jobb esetben)

És egy anyával együtt könnyebb lakni, mint egy anyával és egy bátyóval :)

2011. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
90%

Nekem volt külön szobám, és soha nem aludt nálam a barátnőm, és csak egyszer volt szülinapi bulim. Ez a része nem érdekelt. Voltak haverok, barátok, és sokan nem is tudták, h nekem van-e szobám vagy nincs. Anyukádnak nem lehet könnyű veletek, ha egyedül nevel titeket.

Volt egy osztálytársam, ők laktak egy olyan helyen, ami egy családi ház mögött egy pici egy helyiségből álló házikó volt. Anyukája, a húga és ő. Néha átmentem hozzájuk leckét átvinni stb. Annyira nagy szeretetben éltek a kis albérletükben, hogy azóta eltelt több mint 20 év, és látod, emlékszem rá. Sajnálom, ha a mai gyerekeknek ez a mérce, a ház, a pénz meg az anyagiak.

2011. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!