Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is csesztetnek szüleit...

Titeket is csesztetnek szüleitek a gépezés miatt?

Figyelt kérdés

Pedig nem is egy 13-15 éves pattanásos Call of kutyaf.szát toló gyerek vagyok. Nem is szoktam már játszani, most már csak netezek. 19 éves vagyok, 4-5-ös tanulmányokkal, barátnőmmel pedig csomószor el szoktunk menni lógni valamerre (bár szüleim ezt is keveslik, de akkor meg félek, hogy a barátnőm agyára fogok menni).


De viszont (nyugi, mielőtt a gyakorikérdések grammarnáci trolljai megjegyeznék, tudom, hogy magyar mondatot nem szoktunk ezzel kezdeni), szüleimnek már problémájuk van, ha késő délutántól késő estig gépezek, neten olvasok dolgokat és youtube-ozok. Persze, régen eljártam haverokkal inni, de amióta volt ez mononukleózisom, a "haverok" pedig már érdekbarátok lettek, akik engem vérig oltva töltötték ki frusztrációjukat, azóta már azt se csinálom.


Ezt csak így leírtam, nem kell rá reagálni, ez nem az a "vernek a szüleim, mit csináljak?"-kérdés. Viszont tőletek kérdezem : mennyire szoktak ti szüleitek beszólni abba, hogy ti mennyit gépeztek vagy sem?


2011. jún. 19. 15:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Beszéljetek csak helytelenül, nektek úgyis mindegy, aki szóba áll veletek napi szinten, annak elég, ha makogtok :)
2011. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is sokat gépezem, meg úgy általában is sokat vagyok otthon. Meg még vega is vagyok. Ha ezt megszokták a szüleim és nem csesztetnek, akkor azt is megszokják majd egyszer hogy te gépezel.


Lehet hogy az Ő elképzelésük szerint másnak kéne lenned, de ha képes vagy valós értékeket felmutatni, akkor el fogják fogadni!

F/18

2011. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!