Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ebből kiút? Mit tehetnék?

Van ebből kiút? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
26 éves Lány vagyok! 20 évesen megismertem egy nálam 15 évvel idősebb férfit (anno a főnököm volt), akibe szerelmes lettem, de nagyon hamar szakítottam, mert nem lépett semmit az érdekünkben, maradt az ex felesége mellett! Nagyon jó barátok maradtunk, majd később el is vált, és immár 6 éve a barátságunk még mindig nagyon jó, de minden nap (a szakításunk óta) egyre szerelmesebb belém! Én már nem akarok tőle semmit, és ezt feketén fehéren el is mondtam neki! 2 éve munkanélküli voltam, és felajánlotta, hogy dolgozzak nála.Elfogadtam.De ez azt jelenti, hogy végülis be vagyok jelentve, fizut nem kapok külön, de mindent megad, amire szükségem van. Nem volt párkapcsolatom, így összeköltöztünk, mint barátok, nyílván az anyagiak miatt! De nem tudok innen elszakadni, nincs elég pénzem saját albérletre, nem tudok továbbtanulni, nem tudom mihez kezdjek egyedül! Ismerkedni nem tudok, mert nem enged, megőrül a féltékenységtől. Se párom nem lesz így, se normális munkám! Mit csináljak? Kérlek normális válaszokat írjatok, mert ezt senkivel nem tudom megbeszélni, és tényleg segítségre lenne szükségem! Köszönöm
2011. jún. 20. 10:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
az egyetem ingyen van
2011. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Kifogások,mind,lusta vagy lépni,megmozdulni,csak sírsz,mint a fürdős k*rva.Csak majd ha féltrékenységből a jótevő barátod szarrá ver esetleg megrőszakol,ne itt sírj.
2011. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én egy sima érettségivel dolgoztam telefonos ügyfélszolgálatosként, és havi 120-200-at kerestem.

Menj el te is ilyen helyre, oda mindig van felvétel, mert pár évnél tovább nem bírod csinálni, de addig is kiverekszed magad ebből a helyzetből és a többi jön magától. De ha tényleg csak a kifogást keresed akkor ne sírj, hanem tűrj.

2011. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%
Mindenre van válaszod, kifogásod, ha azt akarod, hogy itt sajnáljanak s bíztassanak az emberek, akkor nagyon melléfogtál, mert itt élve esznek meg. Albérletet nem kell fenntartani egyedül, hanem lehet olyat is keresni, ahol már laknak mások s van kiadó szoba (az olcsóbb, mint egyedül). Inkább lásd be, hogy túl kényelmes a mostani élethelyzeted ahhoz, hogy alább adj az igényeidből.
2011. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Na látom itt már egy bolond 100-at csinált! Tény, hogy kényelmes ez a helyzet, de nem azért írtam a kérdést, mert ebben szeretnék tovább élni! Ha valaki nem érti, azt nagyon sajnálom és köszi, de ne fárasszon ezzel tovább, hogy nem teszek érte semmit! Nyílván ötletekre,segítségre voltam kíváncsi, nem arra, hogy ismeretlenül alázzatok! Köszönöm, több választ nem kérek!Külön köszönöm a segítő szándékú válaszokat, őket fel is pontoztam!
2011. jún. 20. 14:14
 16/18 anonim ***** válasza:
Adtak pár ötletet itt a bolondok.Amúgy az ötletet meg is kell valósítani.Bár az a pasi nem oknélkül téged választott,mert elnyomható vagy,ez lejön.
2011. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Fel is pontoztad? Gondolod, hogy érdekel a pont? Az emberek őszinték és nyíltan ki merik mondani amit te a szőnyeg alá sepersz. A pontra megy itt a dolog? Azt hittem őszinte válaszokat vársz, és már megse haragudj de ezek a normális reakciók egy ilyen kérdésre. Sok sikert neked.
2011. jún. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Menj ki prostinak Németországba! Egyből elszáll minden gondod. (Ezt nem viccből írtam).
2011. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!