Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Voltatok már...

Mit csináljak? Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Párommal 2 évig voltunk együtt. 2 évig folyamatosan hangoztatta, hogy tul jó vagyok neki, hogy el se hiszi hogy vele vagyok, barátai is csak irigykednek, hogy lehet ilyen szerencséje. Tudja hogy sokra viszem ő pedig mindig egy egyszerű munkás lesz.

Engem soha nem zavart mit mondanak, én nagyon szerettem őt és 2 évig mondogattam, bizonygattam neki hogy nekem nem kell más csakik ő, nem érdekel hogy különbözünk. (Egyébként én azt a szerinte nagy különbséget észre se vettem. Tényleg ő volt a mindenem. Bár nem midig ugy bánt velem ahogy megérdemeltem volna. Ahelyett, hogy megbecsült volna elhanyagolt, de nekem az sem számított)

Az történt, hogy 2 év után egyszercsak lecserélt. Ráadásul ugy, hogy egyik nap még velem volt következő nap megtudtam hogy "uj barátnője" van. (Egyes ismerősök szerint nem érdekli a nő és direkt bosszuból csinálta, hogy nekem fájjon...nem értem miért!:S) Megtudtam ki az nő és hát mit ne mondjak, inkább nem minősítem kinézetre és szellemi szinvonalra egyaránt. Tudom, hogy "rosszabb" nálam de mégis "jobb" lehet, ha egyszer lecserélt rá a "párom".

Ennek már lassan 1 hónapja, de nem tudom tultenni magam a dolgon. Nem járok el társaságba, nem érzem jól magam a bőrömbe, állandóan sportoltam most már ahhoz sincs kedvem.

Az önbecsülésem, az önbizalmam eltünt. Már nem érzem magam "jó nőnek". Imádtam kiöltözni, már nem szeretek sőt kimozdulni sem. Csak fekszem és várom hogy teljen az idő.

Nem gondoltam hogy valaha ilyet át kell élnem. Nagyon rossz.

Van valakinek ilyen tapasztalata?


2011. jún. 20. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Szómiszó, ezért ne gyere össze nálad alacsonyabb mércéjű hapsival.

Sok k*csög naponta itt sír hogy nincs szép nőjük mert nem járnak kondiba, meg nincs sportkocsijuk erre a f*szkalap ott hagyott téged.


Ne foglalkozz vele, keress olyat aki illik hozzád és hogy tudd nem minden kis sajnálatra méltó kölyök olyan mint amilyen ártatlannak hinnéd.

Ahogy így leírod összetehette volna a kezét.

19/F

2011. jún. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy azzal jobban érzi magát, mert egyszerű teremtés. Menj el bulizni és rázd ki magadból az egészet.
2011. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, felejtsd el, ez egy bunkó!
2011. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindig arra gondolok, hogy valamit biztos elronthattam, ha egyszer lecserélt! :(
2011. jún. 20. 17:50
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, túl jó voltál neki, amit az ő egoja nem tudott elviselni...

Felejtsd el, és foglalkozz újra magaddal.. ne add meg neki azt az örömet, hogy lássa, vagy tudjon róla, hogy mennyire bánt ez az egész...

2011. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is arrol van szo, hogy ugy erezte, nem vagytok egymashoz valok es valoszinuleg ugy erezte, hogy "elnyomod" akaratlanul is azzal, hogy jobb vagy es benne kialakult ettol egy kisebbsegi komplexus. Bar annyira az irasodbol nem derult ki, hogy pontosan miben latta ezt a nagy kulonbseget. Azt irtad, hogy o egyszeru munkasnak latta magat, mig elotted nagy karrier all. Tehat iskolazatlannak erezte magat melletted? Hat igen, ebbol lehetnek gondok egy kapcsolatban, eltero erdeklodes miatt is.
2011. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, ez kimaradt. Iskolázottság is probláma volt, vagyis inkább neki. Aztán később már azt mondta, hogy ő mindenben támogat valósítsam meg az álmaimat...de mégsem így történt.

Meg persze a külső, amit nem is értek mert ő is foglalkozott magával. Ő is sportolt, én is. Öltözködés stílusban volt különbség de szerintem nem jelentős. Nem is dicsérgetett, mert mindig azt mondta eleget dicsérnek mások hogy milyen "jó nő" vagyok.

És így visszagondolva lehet ez volt a baj tett utalásokat rá, hogy többet fog edzeni hogy jól nézzen ki mellettem... lehet tényleg azt érezte hogy nem elég jó nekem! Pedig az volt...

2011. jún. 20. 18:13
 8/11 TOMAtm ***** válasza:

dobj már egy képet magadról légyszi,érdekelsz.mit dolgozol v tanulsz még?

van olyan h kidobják az embert,látszólag indok nélkül,de azért valami biztos volt a háttérben.

2011. jún. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
TOMAtm-nő. Akármihez hozzászól, csak a perpatvar kedvéért...Úgy dobj képet magadról.
2011. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Dehogy küldök neki képet! Ezért is nem reagáltam a kommentjére!
2011. jún. 20. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!