Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van okom aggódni?

Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Párom idősebb nálam 29 éves, én 23.

Én még szeretek eljárni barátnőimmel szórakozni vagy csak csajos esteket tartani. Párom mindig azt mondja hogy menjek csak érezzem jól magam. Most vagyok fiatal, neki már nincs annyira igénye rá. Azt mondja megbízik bennem, ha ugy érzem hogy már nem kell nekem akkor szóljak és lelép.

A kérdésem az, hogy én mindig szeretném tudni hol van, kivel. Ő pedig néha meg se kérdezi csak utólag kérdezget hogy mit csináltam hol voltam stb.

Néha azt érzem, hogy nem is érdekli hogy mit csinálok.

Vagy csak én tulzom el és ez így normális?


2011. jún. 20. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez így normális. Sajnos a legtöbb férfi/nő éretlen ahhoz, hogy bízni tudjon a társában, pedig a párkapcsolat lényege, hogy a másik fix pontot jelentsen az életedben. Számára te vagy ez a pont. Ha te kíváncsi vagy rá, hol volt, biztos elmeséli, de féltékenykedni és faggatózni nincs okod, azzal csak elrontanád azt, ami eddig jól működött. No meg hát egyből eszébe jutna, hogy ugyan te mit csinálsz buliban, ha róla rosszat feltételeznél..
2011. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megbízik benned,ez miatt ne aggódj hogy néha meg sem kérdezi..Anno én is így voltam(bár én nem aggódtam ezen),azóta a 10.házassági évfordulónkat ünnepeltük idén.
2011. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!