Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van okom aggódni?

Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Barátom minden szabad idejét a facebookon tölti.

Van okom aggódni, ha szinte minden héten van 3-4 új nő ismerőse, ha kiposztol valamit egyre több lány lájkolja, kommentelni ő is állandóan más kiírásait lájkolja?!?

Régebben csinálta, hogy állandóan kommentelgetett más lányok képeit. De ezért nagyon összevesztem vele, és már abbahagyta. Bár akkor se értettem miért csinálja, ha én vagyok a barátnője ne irogasson más nők képeihez...szánalmasnak találom az olyan pasikat, akik ezt csinálják.

Bár már javult a helyzet, mégis azt érzem hogy nem vesz eléggé komolyan, hogy csak szórakozik velem. Azt gondolja, ezek csak hisztik a részemről és majd elfelejtem.

Pedig ezekkel tényleg megbánt és utálom hogy ilyen problémákkal kell foglalkoznom.

Szerintetek van okom aggódni? Néha azt érzem, hogy kezdek belefáradni ebbe a kapcsolatba.


2011. jún. 9. 12:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem igazad van.

Nekem sem tetszene.

2011. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik a helyzet és nem tudod ezt elfogadni és megbízni benne, akkor bizony sika, kasza léc. Vagyis hagyd ott.
2011. jún. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Darcy01 ***** válasza:

szánalmasnak találom az olyan pasikat, akik ezt csinálják. ...akkor minek vagy még vele?


Az élet nem a facebook-on zajlik, biztos még nagyon gyerek, ha ezt nem képes felfogni.

2011. jún. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%

" ne irogasson más nők képeihez...szánalmasnak találom az olyan pasikat, akik ezt csinálják. "


Bocsásd meg nekünk férfiaknak, hogy látjuk ami szép.


Egyébként nagyon is van okod aggódni. A viselkedésedből lerí hogy félsz. Félsz hogy más lányok felkeltik az érdeklődését. Nem bízol a barátodban, nem bízol magadban. Amíg nem tartod magad elég értékesnek ahhoz hogy ne félj más lányoktól meg a facebook profiljaiktól, addig kőkemény okod van aggódni. Mert pl nekem se biztos hogy kéne egy olyan csaj aki nem tartja magát értékesnek.

2011. jún. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
egy lánynak sem tetszene ha ezt csinálná a barátja. sőt engem nagyon idegesítene.
2011. jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
szerintem itt ez a legnagyobb probléma: "Barátom minden szabad idejét a facebookon tölti."
2011. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:13


haha..vicces vagy.

szted normális ha egy pasi ezt csinálja?

Már nem azért de ha van egy férfi akinek fontos a barátnője és elmondja neki, hogy zavarja ez a dolog akkor változatat rajta..

2011. jún. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, aztán a férfiaknak hogy esne, ha mi nők folyton a nyálunkat csorgatnánk más pasikra.


Nem a selyemfiú chippendélekre, mert ők normális férfinak nem vetélytársak, sem a bu.zis kis férfimodellekre, hanem mondjuk valaki igazán klassz pasira.


Rockzenészekre mondjuk.


Tele lenne a gépük a képeikkel, meg folyton ő bámulnánk.


De Titeket szeretünk persze, de meg kell értenetek, hogy aki szexi az szexi, és tehetséges, és okos, és karizmatikus, és fantasztikus....


De azért szeretlek Te kis hétköznapi barátom, kérlek ne legyen önbizalomhiányod!


Na, jól esne?

2011. jún. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Sok kapcsolatot tönkretesz ez az idióta facebook. A miénket is kezdte mérgezni, akkor párom azt mondta, jó elege volt a veszekedésekből töröljük magunkat. Megtettük. Sokkal jobb azóta minden.
2011. jún. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

12:13 Értékesnek tartom magam és van önbizalmam, de az hogy minden nővel (aki mondjuk a közelembe se ér) "szórakozik" az kissé kiborító, sőt észrevettem hogy az önbizalmamat is leépíti.

Párom legyen büszke arra, hogy vele vagyok ne pedig folyton okot adjon a féltékenykedésre. Egyébként ezeket a csajokat "rajongóknak" hívja, nem foglakozik velük van hogy csak kedvességből kommentel, de van hogy tényleg tetszik neki az adott lány.

Szóval tényleg, hogy ilyen gyerekes dolgokkal kell foglalkoznom.


Egyébként már ő is mondta, hogy törli magát facebookoról, de tudom hogy soha nem törölné.

2011. jún. 9. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!