Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van okom aggódni?

Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt. Igazából meglehetősen laza volt a kapcsolatunk, persze megbíztunk egymásba, de mindketten saját magunkkal voltunk elfoglalva és elhanyagoltuk egymást. Gyakori volt, hogy külön jártunk szórakozni, mindenki a maga baráti társaságával. Többet jártunk el külön mint együtt. Nem ezek miatt, de fél éve szakítottunk, ugy gondoltuk nincs értelme együtt maradnunk. Amíg külön voltunk rájöttünk, hogy mennyira fontos is a másik, beláttuk a hibáinkat, mindketten újra akartuk kezdeni. Azóta minden más, boldogok vagyunk, mindent sikerült megbeszélünk, figyelünk egymásra, szeretjük egymást.

Ami a dolog furcsasága, hogy azóta szinte csak együtt járunk szórakozni, nem akarunk a másik nélkül menni, rosszul érzem magam, ha nincs velem.

A kérdésem az, hogy párom szólt hogy szeretne haverjaival elmenni szórakozni, pasis estét szeretne. Nincsenek csajozós szándékai, csak most erre vágyik. Persze beleegyeztem, de egy kicsit rosszul is esik.

Szerintetek van okom aggódni? Nem lehet, hogy ez tul nagy váltás volt neki és eddig tartott az állapot, hogy vissza szerzett és minden ugyan olyan lesz mint azelött?

Mit gondoltok?


2011. szept. 17. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi okod aggódni:) Néha jó egy pasis este is. A bizalom pedig nagyon fontos!:)
2011. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy ő már annyira hozzá szokott ahhoz az előző kapcsolatotok működéséhez amig nem kezdtétek újra hogy igen lehetséges hogy ezzel most nem tud mit kezdeni....
2011. szept. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja de szerintem aggódni való okod nincs,csak amit mondtam hogy szerintem nem tud ezzel a szituval mit kezdeni mert hozzá szokott ahhoz amilyen előtte volt..
2011. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs okod aggódni:) Egy beszélgetésre van szükséged a pároddal, hogy megnyugodj...
2011. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs okod aggódni azok alapján, amit irtal. Egy pici "szabadság" hadd legyen ismét, ami csak az övé, ill. A fiuké. Nincs ebben rossz. Ha "nagyon" zavar, akkor mindenkepp hozd fel neki, de de ne "tolakodoan", hanem nyugodtan, higgadtan, normálisan.
2011. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs okod aggódni, és szerintem találjatok valami köztes megoldást,lehet néha külön bulizni,de nem mindig. Neked már nincs szükséged csajos napokra?
2011. szept. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!