Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg annyira rossz, hogy...

Tényleg annyira rossz, hogy összejöttem egy 30 éves férfival?

Figyelt kérdés

Már lassan három éve járok egy másik településbe dolgozni busszal.

Így közelebbről is megismerkedtem egyik soförrel és 2 év barátság után egy pár lettünk. Már a kezdetektől nagyon jól megvoltunk,nagyon jó az összhang közöttünk.Nekem ő az első úgymond komoly kapcsolatom, mivel soha nem szerettem hajszolni a dolgokat.

A szüleinek is bemutatott és velük is jól kijövök.

Bevallom, hogy mások beszámolásai alapján mindig azt hittem, hogy az anyósok, anyós jelőltek mindig a rossz boszorkák a történyetben :). De kellemesen csalódtam, mert a párom édesanyjával már most nagyon jól megértjük egymást, olyanok vagyunk mint 2 barátnő. Ő belátja, hogy a fiának nem mindig ő a "kizárólagos" nő az életében, és én belátom, hogy az édesanya mindig is fontos egy embernek.

Most jegyben járunk és jövő nyárra az esküvő is meg lesz.

De a szüleimnek mindez nincs kedvére.

Mikor megkérdeztem, hogy miért, annyi volt az indokuk, hogy nem tudok háztartást vezetni(habár nem esik nehezemre, mivel már 15 éves korom óta rendszeresen besegíek anyumnak)és hogy én még egy éretlen vagyok (csak azt nem értem, hogy miért).

Ez annyira elszomorít, hogy a szüleim nem képesek velem együtt örvendeni. Mit tegyek?


22/L


2011. jún. 20. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz, majd beletörődnek.
2011. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ennyi idosen ez abszolut nem nagy korkulonbseg. Akkor lenne nagy gaz, ha 18 alatt lennel. 8 ev az semmi mar egy 22 evesnel. Haztartast vezetni meg majd megtanulsz, jon a rutinnal. En 21 evesen mentem ferjhez, nem kellett sok ido megszokni ezeket a dolgokat. Biztos, hogy bele fogsz jonni. Kerdezz ra, hogy miert tartanak eretlennek. En biztos, hogy ezt visszakerdezes nelkul nem allnam meg.
2011. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, de nem kaptam sedmmi értelmes választ.

Szerintük nem éltem még ki magamat, és nincs semmilyen tapasztalatom olyan téren a fiúkkal.

De hát köszönöm szépen, én nem is akartam senkivel sem lefeküdni senkivel sem tizenévesen. És szerintem a párommal is ki tudom élni magam életem során, nem kell ahhoz mindenkivel összefeküdnöm.

2011. jún. 20. 21:44
 4/12 anonim ***** válasza:

"Szerintük nem éltem még ki magamat"


Jaj, ezt a szoveget nyomatjak neked? Nem hogy annak orulnenek, hogy tok normalis felfogasod van a dolgokrol.

2011. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem ez a szüleid problémája, hanem az, hogy félnek attól, hogy elveszítenek téged. Ilyenkor egy szülő minden kifogást kitalál, hogy otthon tartsa a lányát.
2011. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Felnőtt nő vagy neked kell döntened a kapcsolataidról. Ha őt szereted akkor legyetek boldogok és ne foglalkozzatok azokkal akik nem ezt mondják. Az élet túl rövid ahhoz hogy pazaroljuk. A szüleid is megfognak békülni.
2011. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Tubarózsa ***** válasza:

Szia! ne törödj a szüleiddel majd lenyugszanak! szeretitek egymást ez a lényeg! :)lehet hogy csak irigyek, hogy boldog vagy! ill. nem akkarják hogy az ő 'kicsi' lányuk elmenjen a szülöi háztól.. sok boldogságot

ui: bocs az offért: mikor elvolstam a kérdésed elejét nagyot mosolyogtam magamba, mert az én vőlegényem is buszvezető és mi is pont igy jöttünk össze mint ti:)(annyi különbség h én suliba jártam)

üdv 21N

2011. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én sem örülnék ha lenne egy lányom és 22 évesen férjhez akarna menni.Miért nem lehet "csak" együtt élni?

Én 20 évesen ismertem meg egy fiút az egyetemen, nagy szerelem volt stb., béreltünk közösen albérletet, nagyon jó volt vele. 24 évesen dolgozni kezdtem, ő is dolgozott 3 műszakban és elég keveset voltunk együtt.

Majd jött az életembe egy másik férfi (aki most a gyerekeim apukája) és éreztem, hogy őt már felnőtt fejjel tudom szeretni, egész más volt mint az előző kapcsolatom.28 évesen mentem hozzá, most 33 vagyok és van két kisfiúnk, nem késtem le semmiről.

Remélem a fiaimnak sem jut eszébe 30 alatt nősülni:)

Én a szüleiddel értek egyet!

2011. jún. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
dehogyis rossz, sőt az se rossz, hogy egyik haverom huga (16 éves) egy 35 éves (+-3, nem tudom pontosan) férfival jár (a csávó már vált is). ez egy konkrét példa, de rengeteg ilyet látni mostanában. ez teljesen rendjén van...
2011. jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nincs vele gond szerintem, és sok boldogságot ;)
2011. jún. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!