Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg annyira rossz, hogy...

Tényleg annyira rossz, hogy összejöttem egy 30 éves férfival?

Figyelt kérdés

Már lassan három éve járok egy másik településbe dolgozni busszal.

Így közelebbről is megismerkedtem egyik soförrel és 2 év barátság után egy pár lettünk. Már a kezdetektől nagyon jól megvoltunk,nagyon jó az összhang közöttünk.Nekem ő az első úgymond komoly kapcsolatom, mivel soha nem szerettem hajszolni a dolgokat.

A szüleinek is bemutatott és velük is jól kijövök.

Bevallom, hogy mások beszámolásai alapján mindig azt hittem, hogy az anyósok, anyós jelőltek mindig a rossz boszorkák a történyetben :). De kellemesen csalódtam, mert a párom édesanyjával már most nagyon jól megértjük egymást, olyanok vagyunk mint 2 barátnő. Ő belátja, hogy a fiának nem mindig ő a "kizárólagos" nő az életében, és én belátom, hogy az édesanya mindig is fontos egy embernek.

Most jegyben járunk és jövő nyárra az esküvő is meg lesz.

De a szüleimnek mindez nincs kedvére.

Mikor megkérdeztem, hogy miért, annyi volt az indokuk, hogy nem tudok háztartást vezetni(habár nem esik nehezemre, mivel már 15 éves korom óta rendszeresen besegíek anyumnak)és hogy én még egy éretlen vagyok (csak azt nem értem, hogy miért).

Ez annyira elszomorít, hogy a szüleim nem képesek velem együtt örvendeni. Mit tegyek?


22/L


2011. jún. 20. 21:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát azért a 16 - 35 egy kicsit durva szerintem, nem a közel 20 év, hanem a 16 éves még csitri. Viszont a22 éves, az felnőtt, nagykorú, önálló, teljesen jó a 30 éves férfi mellé. Viszont lehet, hogy a szülők még szeretnék ha tanulnál, kalandoznál, ismerkednél, félnek hogy egy házasságban a háztartás, a gyerekek, meg a férj kiszolgálása beszűkíti, egyhangúvá teszi az életedet, belőled pedig hamarosan háztartási alkalmazott lesz. Ezt neked is át kell godnolni, hogy tényleg ezt akarod-e.
2011. nov. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, ne habozz, vágjatok bele! Lehet, hogy egy életen át együtt lesztek, lehet, hogy nem, de semmi garancia nincs arra, hogy egy későbbi kapcsolat jobb vagy tartósabb lesz, sőt, egyre nehezebb igazi partnert találni, ahogy "érettebb" leszel. Harminc fölött észrevennéd, hogy a férfiak még 40-50 évesen is a huszonéves lányokba szeretnek bele... :D Na és az sem hátrány, ha valaki még találkozhat a dédunokájával, mert erre a mai generációnak már nem sok esélye van.
2021. ápr. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!