Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejthetném el? 2éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el? 2éve összejöttem a főnökömmel, akinek akkor éppen rossz volt a kapcsolata a b. nőjével. Bővebben lent!

Figyelt kérdés

2éve összejöttem a főnökömmel,akinek akkor éppen rossz volt a kapcsolata a b.nőjével.

Titokban randiztunk,örültünk ha munkanap volt,minden alkalmat megragadtunk arra,hogy túlórázni lehessen.(a többiek nem igazán,de mi nagyon)

EGymásba szerettünk,én terhes lettem.Sajnos ő addigra rendezte a kapcsolatát,így már nem volt közös jövőnk.Nem tudom mivel sikerült a csajnak maga mellett tartania,talán az elmúlt sok év megszokása,a közös múltjuk.Nem tudom.Én megszültem a picit,már lassan egy éves.A pici megszületése után még tartottuk a kapcsolatot,telefonon,e-mailben.De mára már ezek a beszélgetések is megszakadtak.Szeretném őt elfelejteni,de hogyan????Ha ránézek a kislányomra mindig eszembe jut.A szeme tisztára olyan mint az apjáé!!! Nem bánom,hogy megszültem a picit,IMÁDOM ŐT!!!De ez nagyon rossz érzés,hogy minden nap eszembe jut az apja és fáj a hiánya!Sokszor van olyan érzésen,hogy annyira nagyon szeretném érezni a közelségét,a karjai ölelését,az illatát!Jó lenne hallani a hangját!!!De sajnos ez már lehetetlen.Főleg most,hogy nekik is született egy kisbabájuk!!!


2009. nov. 18. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Védekezésre persze nem gondoltatok...
2009. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Huhh te szegény:( Lehet, hogy nagyon klisésnek hangzik, de ezen tényleg csak az idő tud segíteni. Nagyon sok idő. Próbálj meg más dolgokkal foglalkozni: a kisbabáddal, esetleg, ha van lehetőséged, ismerkedj! Ezt nem feltétlen férfiakra értem, hanem barátkozz mindenkivel, és az új kapcsolatok, élmények elhomályosítják a régi emlékeket. Sok kitartást kívánok!
2009. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát nézd a tényeket. Nem szeretett téged,visszament a barátnőjéhez az sem érdekelte hogy terhes lettél , sőt a megszületett baba sem érdekelte (ezek szerint) Téged és a babádat nem vállalt fel. Most már neki és a barátnőjének is van babájuk, őket felvállalta. Na ezek után még mindig szereted? Kihasznált téged, mert épp nem volt minden rendben a kapcsolatában, aztán visszament a barátnőjéhez. te meg még mindig miatta bánkódsz. Lépj tovább, és keress egy rendes férfit aki igazán szeret nem pedig csak kihasznál.
2009. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a felesege tudja hogy te is szultel neki?arra nem gondoltal hogyha majd a leanyod kicsi felnol es kerdezi hol a apu mit mondasz neki?van egy uj baba es azt szereti?rendezd el vele a gyerektartAST ES A LATOGATASOKAT A FELESEG HA NEM TUD A KISLANYROL MUTASD BE NEKI ES GONDOLJ ARRA HOGY TEGED CSAK KIHASZNAL ES A GYEREKETEKKEL EGYUTT ELDOBOTT,NEM IS TUDOM MIT AKARSZ MEG TOLE.VISSZA NEM FOG MENNI HA Mar valasztott.
2009. nov. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az első hozzászólónak üzenem,hogy fogamzásgátló tablettát szedtem,de valami vírust bekaptam,amire az orvos augmentint írt fel,és közömbösítette a fog.gátlómat!!! Ennyi!!!
2009. nov. 18. 11:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor kellett volna másképp is védekeznetek, ezt tudnod kellett volna.
2009. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Honnan tudtam volna,hogy ez az antibiotikum közömbösíti a gyógyszeremet??? Ez az egyik!A másik meg,hogy egy pillanatra sem bántam meg,hogy így alakult! Nevelem szépen a kislányomat,mindent megadok neki amit csak tudok! És ha jól tudom,nem ő az egyetlen gyerek,aki apa náélkül nő fel!Én is apa nélkül nőttem fel!És nincs semmi bajom és hátrányom emiatt!Lelkileg és érzelmileg is rendben vagyok,köszi!
2009. nov. 18. 14:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi,ne is törődj az ilyen bölcs baglyokkal,mint az Előző,kerülhet még ő is ilyen helyzetbe!Egyébként kitartás,keress magadnak hobbyt,ami leköt,ha teheted,járj társaságba,ha van kire bíznod picit!Tűzz ki magad elé új célokat,és próbáld megvalósítani őket!Sok boldogságot kívánok Neked,és erőt a folytatáshoz!
2009. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!