Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit csináljak anyukámmal?!

Mégis mit csináljak anyukámmal?!

Figyelt kérdés

Ha elmegyek saját pénzből vásárolni...magamnak valamit..pl:ruhák,parfümök vagy valami..ilyesmi..rögtön megy apumhoz,hogy miket vettem.

Apum ezeknek nem igazán örül..és nem szeretem,hogyha megtudja,hogy pl: ma vettem magamnak egy új körömlakkot...ezekért néz rám furán apum..a ruhákért,nem de akkor is...szerintetek ez igy jogos,anyum részéről?:||

Néha olyan mérges vagyok rá.

Multkor is elmentem vásárolni..vettem tök jó ruhákat..volt ameilyk anyumnak is tetszett...akkor itthon volt mikor haza jöttem..és bement apum munkahelyére csak,hogy elmondja neki,hogy én milyen ruhákat vettem...

kikkészítő.:|

A másik meg,hogy...felporszívózok..más nap reggel valahol látt egy porszemet..már én vagyok a rossz,hogy nem tudok porszívózni sem..meg,hogy áll a kupi..pedig nem..

Mit tegyek?:(

Köszi a válaszokat!


2011. jún. 21. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki adja a pénzt a ruhákra?
2011. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem veled van bj, hanem anyukáddal. Szerintem féltékeny rád, hogy neked jól állnak a ruhák, meg ápolt vagy, mert lehet neki nem tellett rá, mikor fiatal volt, vagy nem volt olyan szép mint te. Ha birod, minél kevesebb j cuccot mutass meg neki, vagy egyszer lepd meg őt is, vagy nem tudom.
2011. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a nagymamámtól szoktam kapni..meg most,hogy volt a ballagás..
2011. jún. 21. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:
a 2. válaszoló anyja se lennék:D
2011. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Írja, hogy saját pénzből. De az mit jelent? Dolgozol érte?

Csúnyán hangzik, de lehet, hogy irigy, hogy Te vásároilgathatsz magadnak. Ne foglalkozz vele. A te pénzed, mégha ők is adják, mint zsebpénz, akkor is arra költöd, amire akarod.

Anyukád dolgozik? Nehéz, kimerítő melója van? Lehet, hogy ettől ideges, és rajtad veri le, mert Te vagy "kéznél". Sajnos apukám is ilyen, úgyhogy megértelek :( Kitartás, felesleges veszekedni, tapasztalatból mondom, hogy ilyenkor "nem lehet igazad". Ereszd el a füled mellett.

Hány éves vagy?

2011. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Két dolgot tegyél szerintem:

1, Mondd el, hogy mérges vagy e miatt, haragszol rá, kérd meg, hogy ne tegye máskor.

2, Viseld el, ő is csak ember, vegyesen vannak jó és rossz tulajdonságai, ez most pont egy olyan, ami neked nem tetszik. Ettől még nem muszáj a falra másznod, mivel ez az érzés benned van, Te vagy az is, aki kontrollálhatod. Ha akarod felfújod és idegeskedsz rajta, ha meg úgy akarod, vállat vonsz, és nem is érdekel tovább. Rajtad múlik!

2011. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

14,5éves vagyok.

2011. jún. 21. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!