Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok holnap munkába...

Nem akarok holnap munkába menni. Szerintetek mit mondhatnék a főnökömnek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 17:49
1 2 3
 21/27 Toto652_89 válasza:
29%

De mi a fszért hazudsz?

Elveszted az emberek bizalmát!

2011. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
14%
Az ilyen munkamorál miatt tart itt ez az ország, ahol. Szerinted más nem fárad el az egész napos munkában, tanulásban? Ha te ennyi terheléstől kikészülsz, százalékoltasd le magad és vedd fel a rokkantnyugdíjat, komolyan...
2011. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

De, más is biztos elfárad és mások is szoktak szabadnapot kivenni (csak ezt ugyebár szabadságnak hívják, ami nekem nincs).


És képzeld, fáradt vagyok és rosszul bírom, hogy reggel 6-ra kell bemennem munkába (nem akkor indulok, hanem akkor kezdődik a műszakom) és este érek haza. Lehet, hogy másnak ez meg sem kottyanna, nekem szükségem van 1 vagy 2 nap pihenésre. Ez van.


Inkább azon háborodj fel,- ha már valamiért pattognod kell és segíteni nem tudtál -, hogy 100-val foglalkoztat a cég feketén embereket....

2011. jún. 21. 19:32
 24/27 anonim ***** válasza:
91%
ez jogos
2011. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy szabadság jár, és az is járna, hogy bejelentsen. Tehát ő is megüthetné a bokáját, ha mondjuk munkaügyi bírósághoz fordulnál.

Nekem csak olyan volt, hogy a vizsgaidőszak miatt teljesen kikészültem, és nem tudtam mellette a munkámra is figyelni. Elmentem dokihoz, ő meg táppénzre vett. Ha nagyon megerőltettem volna magam, akkor tudtam volna menni dolgozni, de az sem normális, hogy az otthon töltött idő nagy részét sírva töltöttem el.

Ha a főnök nem toleráns, és mellesleg még szemét módon feketén is alkalmaz, szerintem nem érdemli meg az őszinteséget - ő mennyire őszinte az állam bácsi felé? Normál esetben én is az őszinteséget tartanám jónak, de most jobb, ha mellébeszélsz, és teljes pihenéssel töltöd a napod.

2011. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
91%
És mi van ha a főnököd is éppen válaszolt az általad feltett kérdésre? :D Holnap meg szólsz Neki? :D :D :D :D :D
2011. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
rádjött a hígfosás...
2011. jún. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!