Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok holnap munkába...

Nem akarok holnap munkába menni. Szerintetek mit mondhatnék a főnökömnek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 17:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mondd neki akkor amit leírtál:

"Iszonyúan fáradt vagyok és a kialvatlanság miatt nagyon fáj a fejem."

Ha megértő, akkor elenged egy napra.

2011. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is az igazat...
2011. jún. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
71%

ne hívd fel , majd másnap menj be mintha misem történt volna. Ha szóváteszi, akkor kérdezz vissza:

- most szívat? nem csütörtök van hanem szerda..... ne mondja már nekem állandóan hogy csütörtök van ...

-héééé Zoliiiii !Milyen nap van?

-(csütörtök)!

- Ahhham tudom én hogy maguk összebeszéltek!!! Akkor is szerda van mert én azt mondtam... Giiiizzzziiii!? Milyen nap van?

-Tényleg csütörtök van ma...

- Mi van ma??? Mindenki megbolondult....na adja ide azt az újságot.... a fene ... elraboltak az ufók, tényleg csütörtök van.... gúnyosan:hacsak nem maguk nyomtattak ki egy újságot csütörtöki nappal.... aham! lebuktak.... mondtam én hogy szívatnak!!!


na és kb ezzel el is terelted a dolgot... persze ez csak a poénra hajlamos főnöknél jön be.. és ne felejtsd el szombaton felhívni (mondván hogy péntek van), hogy nem tudsz bemenni, mert zárva van az ajtó és senki sincs ott...


Xddd

2011. jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy bejelentve, akkor mondhatod, hogy munkaügyi központba kell menned, mert pont holnap délelőttre van időpontod.
2011. jún. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Toto652_89 válasza:
87%

Mondd el neki mi a bajod, beszéld meg vele, hogy vagy levonja a napot, vagy majd ledolgozod.

Ez így fer...

2011. jún. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
28%
szerintem inkább mondj fel. akkor pihenhetsz eleget. gratula a sok hazudozóknak. így ne várjon senki jobb életet.
2011. jún. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát, hogy mit NE mondj, abban tudok segíteni:

http://www.youtube.com/watch?v=E3xvtlMcFrw :)


Egyébként csatlakozom 18:09-hez, próbáld vele megbeszélni... DE ha tényleg nagyon pocsékul vagy, orvoshoz is elmehetsz, én tavaly nyáron eléggé kikészültem melóhelyen (pedig kötetlen munkaidő és csak simán nyolc óra, mégis... ) orvos simán kiírt, mert látta rajtam, hogy eléggé készen vagyok.

Arra, hogy beteg vagy nem mondhat semmit (persze mivel nem vagy bejelentve, nyilván fizut nem kapsz)

2011. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
68%
jaaajjj de sokan nem értik a viccet!!!
2011. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 TOMAtm ***** válasza:
78%
mond meg h családi ügyben kell intézned valamit és nem tudsz bemenni.
2011. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az igazsággal az a probléma, hogy a főnököm kicsit sem toleráns, nem érdekli, ha valaki rosszul van. Mondjuk az igaz, hogy nem nagy rizikó, ha kirúgnak, mivel úgyis már más állást keresek és amúgy sem maradnék itt sokáig.


Azt hiszem marad a családi ok.

2011. jún. 21. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!