Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek van idősebb fiútestvére...

Akinek van idősebb fiútestvére, milyen a kapcsolata vele?

Figyelt kérdés

Nekem van egy bátyám, 4 év van köztünk. Mindig veszekedtünk mindenen, de jól elvoltunk attól, mindig játszottunk együtt (gyerekként), meg minden. Egy időszakban folyton csak a veszekedés, megbántás ment, most meg olyan semmilyen a kapcsolat köztünk. Elvagyunk egymás mellett, de nem érzem azt az igazi báty-húg kapcsot köztünk. A nővéremmel bezzeg nagyon jól elvan. (Ő 6 évvel idősebb tőlem, és vele én is nagyon jóban vagyok.)

Más is van így ezzel? Vagy nektek jobb a kapcsolatotok?


2011. jún. 22. 00:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A batyam 3 evvel idosebb nalam. Gyerekkent mi is okorkodtunk, jatszottunk egyutt rengeteget, meg persze csufolodtunk egymassal:-) Kamaszkent aztan volt koztunk egy tavolsag. Persze nem voltunk rosszban, vagy ilyesmi, csak termeszetre nagyon kulonbozoek vagyunk. Igy kulonbozoen szorakoztunk, kulon tarsasagba jartunk, stb. Aztan ez rendezodott mikor nagyobbak lettunk, sokat segitett nekem pl. vizsgaknal, stb. Most, hogy mindketten 30 felett vagyunk, jo a kapcsolatunk nagyon. Rendszeresen beszelunk, pedig nagyon tavol lakunk egymastol, tudom, hogy mindig szamithatok ra es o is ram, nincs olyan, amit meg ne tennenk a masikert, ha szukseges. Nagyon jo erzes:-)

Nem lehet, hogy mindkettotok ugy latja a masikat, hogy "minek menjek oda hozza jol elvan nelkulem is"? Aztan kozben lehet, hogy vkinek meg kene probalni kozeledni:)

2011. jún. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Én most 20 éves leszek, bátyám 24. Igen, lehet ezért nem közeledünk egymáshoz, mert látjuk hogy jól elvan a másik. De pl. tegnap este is, (mikor feltettem a kérdést), kicsit féltem itthon, és amikor éjfélkor hazajött, annyira megnyugtató volt. Nem beszéltünk, csak ahogy hallottam hogy itthon van, már mentem is nyugodtan aludni. :) Mi talán még sosem mondtuk egymásnak, hogy "szeretlek", sose öleltük meg egymást, csak amikor kicsik voltunk, puszi is max. ajándékátadásnál volt. (Nővéremmel meg teljesen más a helyzet.) De sosem felejtem el, hogy ő tanított meg focizni, csúszkálni a jegen, ping-pongozni, meg ilyenek.
2011. jún. 22. 12:32
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 13 éves lány vagyok és van egy bátyám aki 20 éves. Köztünk is vannak viták de aztán 10 perc és elfelejtjük az egészet..xDDde szerejük egymást és nagyon sokat tud nekem segíteni a leckében..pl.:matek,angol..nálunk csak az az ěgészséges vitázás" megy:DDe néha idegesít engem mikor a szüleim a tesómmal példálóznak,hogy ő orvosira készül(először nem vették fel,pár ponttal lemaradt)és hogy én nem tanulok így nem lesz belőlem semmi..szóval gondolom értitekxDDde nincs az nálunk h a szüleink valamelyikünket is jobban szeretnék(:én nem érzem ezt(:mi egy nagyon jó család vagyunk:)
2011. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Annyira irigylem azokat, akiknek van egy féltő fiútesója, meg azokat is, akik jól kijönnek egymással. :)
2011. jún. 24. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!