Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehetséges hogy egy férfine...

Az lehetséges hogy egy férfinek az anyja miatt vannak gondjai a nőkkel?

Figyelt kérdés
Az anyám egy olyan nő aki nem tudja elfogadni hogy hamarosan nagymama lehet.Mondta hogy jó is lenne már,de én ezt nem hiszem el neki,mert én úgy veszem észre hogy nem úgy viselkedik mint aki nagymama lehetne.Egyszerüen úgy viselkedik 50 évesen mint egy 30 éves ember,ez lehet másnak jó fejség hogy jaja milyen jó fej,de ezt én sinylem meg a párkapcsolataimban.Úgy veszem észre,lehet ez hülyén fog hangzani,mintha nekem akarna meg felelni és tetszelegni vagy én nem tudom.Nagyon idegesitö ember és nem tudok vele mit kezdeni.Beéget a baratnőm elött és mindig is ezt csinálta,nem tudom mit lehetne vele kezdeni.
2011. jún. 22. 10:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
igen vannak problémák a muterral. múlkor is kimentem az udvarra dohányozni. hallom h 2 szintel feljebb orditozik a hugommal. elszivok 3 szálat és még mindig hallom. ezután felmentem és a hugom kapásból azzal kezdte hogy segítsek neki lejönni. nagyon a sírás határán volt.
2011. jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?Talan tudatositani kellene anyukaddal hogy felnott ember vagy onnalo dontesekkel.
2011. jún. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy már nem gyerek vagyok.27 éves vagyok amúgy,most leszek 28.
2011. jún. 22. 10:57
 4/23 anonim ***** válasza:

ugyanaz van mint nálatok.

múltkor is bejött beszélgetni a szobámba. ottvolt az egyik haverom és miután kiment ez a beszélgetés zajlott le közöttünk.


-sajnálom

erre én

-mit?

-

-tudom.

2011. jún. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Két pasi meg egy kicsi szindróma :) ???
2011. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:00


Mivan?Ezt most nem értem....

2011. jún. 22. 11:01
 7/23 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen, aki nem akarja elengedni a gyerekét, legtöbb esetben fiát. Úgy érzi Ő még nagyon fiatal, vagyis az szeretne lenni. Pl. én anyósomon is látszott első időben, hogy kicsit furcsán reagált az unokára, persze most már imádja, de vannak néha olyan dolgai, amikből arra lehet következtetni, hogy kézzel lábbal ragaszkodna a fiatalságához vagy a fiatalon tartáshoz. Egyébként valóban fiatalos is. Például amikor megszületett a lányunk, utána mondta, hogy Ő nem mama, hanem a keresztnevén szólítsák az unokák is.

Más. A volt férjem anyja egy zsarnok volt, mindig mindenkinek meg akarta mondani, hogy mit csináljon. A volt férjem emiatt annyira magába zárkózó volt, egyáltalán nem tudta kimutatni az érzéseit, sokszor inkább bunkón válaszolt, csak nehogy bármiféle érzelem érződjön rajta. Szerintem ez mind az anyja viselkedésének volt betudható.

2011. jún. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

A volt férjem emiatt annyira magába zárkózó volt, egyáltalán nem tudta kimutatni az érzéseit, sokszor inkább bunkón válaszolt, csak nehogy bármiféle érzelem érződjön rajta. Szerintem ez mind az anyja viselkedésének volt betudható.



Már én is kezdek ilyen lenni sajna,azt veszem észre magamon.

Mit lehetne ezzel csinálni szerinted,mármint ezzel a szituval?

2011. jún. 22. 11:05
 9/23 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert te voltál és láttál ehhez hasonló szitut.Öszintén ku@rvára idegesít szegény,de el sem akarom küldeni melegebb éghajlatra.....de legszívesebb,de szívem szerint azt tenném.
2011. jún. 22. 11:07
 10/23 A kérdező kommentje:
Foggal körömmel próbál magához édesgetni mint egy kis gyereket,mindig keres valami módot arra hogy keresztbe tegyen nekem és ne hadjam el végleg és élhessem a saját életemet.
2011. jún. 22. 11:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!