Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehetséges hogy egy férfine...

Az lehetséges hogy egy férfinek az anyja miatt vannak gondjai a nőkkel?

Figyelt kérdés
Az anyám egy olyan nő aki nem tudja elfogadni hogy hamarosan nagymama lehet.Mondta hogy jó is lenne már,de én ezt nem hiszem el neki,mert én úgy veszem észre hogy nem úgy viselkedik mint aki nagymama lehetne.Egyszerüen úgy viselkedik 50 évesen mint egy 30 éves ember,ez lehet másnak jó fejség hogy jaja milyen jó fej,de ezt én sinylem meg a párkapcsolataimban.Úgy veszem észre,lehet ez hülyén fog hangzani,mintha nekem akarna meg felelni és tetszelegni vagy én nem tudom.Nagyon idegesitö ember és nem tudok vele mit kezdeni.Beéget a baratnőm elött és mindig is ezt csinálta,nem tudom mit lehetne vele kezdeni.
2011. jún. 22. 10:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Vagy akárkinek is az anyja
2011. jún. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Igen. Igaz én arról akartam írni hogy kiskorodban, mert egy kicsit másra gondoltam. Szerintem is azt kéne hogy megbeszélni vele, hogy hagyjon már békén téged meg barátnőidet is legalábbis ami a hülyeségeit illeti.


Na mind1 én arra gondolok hogy ugye anyuka lenne elvileg az egyik role model női szerepek terén. Azt ha xy módon viselkedik, akkor simán lehetnek gyereknek problémái belőle.

2011. jún. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Igen. Sajnos. És az anyák sokszor még csak nem is tudnak róla,hogy mennyit tudnak ártani a fiaiknak. Legyél önálló és

tart távolságot. Nem kell a legapróbb dolgokba is bevonni anyucit.

2011. jún. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!