Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyanítom hogy anyunak a...

Gyanítom hogy anyunak a testvérének a lánya ellopta a telóm!?

Figyelt kérdés

Szóval nincs az egész házba sehol a telefonom, erről a csajról tudni kell hogy már lopott tőlünk, több mint 60! ezer forintot... Most meg attól félek Ő rakta zsebre a telefonomat is :-'( Szóval, nincs az egész házba a telefonom sehol.. Nem vittem ki, így nem hagytam kint sem... Itt volt a szobámba, vagy kint volt az előszobába... :-( Nincs meg a telefonom

Ma jöttek anyunak a tesójáék... 3 Napja kaptam a telefont... :-(

Mindjárt bőgők


2011. jún. 22. 13:29
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

sok eszes észkombájn


hogy bizonyítsa be? ha be tudná bizonyítani, ha látta volna, ahogy a "lány" a zsebébe csúsztatja a telefont, akkor talán közbe lépett volna, erre nem gondoltok?

ha pedig már máskor is lopott tőlük, akkor nyilván van olyan dörzsölt, hogy elnémítsa és levegye róla a rezgést is

2011. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
De nem tudom megcsörgetni, mert nincsen aktíváltatva a kártya :-'(
2011. jún. 22. 13:41
 13/34 anonim ***** válasza:

mondjuk ha megcsörgeti és a zsebében csörög ki a telefon, az már bizonyíték, mert magától nem mászhatott oda.


az egyik "eszes észkombájn"

2011. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Szerintem is szólj anyukádnak!
2011. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
akkor mondjad szépen, hogy nem találod a telefont segítsen már megkeresni,mert te a számítógéphez tetted, de most meg már nincs ott
2011. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
77%
azért ez elég különös 3 napja kaptad, de még nem aktiváltátok a kártyát
2011. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Hát ha nincs aktiváltatva, akkor a csörgetés nem működik.

Én is szólnék a muternak, ő talán diplomatikusan vissza tudja szerezni.

Ha nincs meg, akkor tegyél feljelentést a rendőrségen. Ehhez kell majd az IMEI szám (15-16 számjegy, a doboz oldalán). Ez alapján talán előkerül.

2011. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Ja és írd meg légszi, hogy mi lett.
2011. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Már lopott tőletek több mint 60ezret és még mindig él?Szerintem kicsit túl engedékenyek vagytok vele...Én a ház közelébe se engedtem volna többet.
2011. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom kint az udvaron megnéztem, a hűtő-be megnéztem,tesómék szábájába megnéztem (ott gépeztem) az előszobába megnéztem :-( (Még nem volt alkalmunk aktíváltatni-már nem is lesz :-'()
2011. jún. 22. 13:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!