Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyanítom hogy anyunak a...

Gyanítom hogy anyunak a testvérének a lánya ellopta a telóm!?

Figyelt kérdés

Szóval nincs az egész házba sehol a telefonom, erről a csajról tudni kell hogy már lopott tőlünk, több mint 60! ezer forintot... Most meg attól félek Ő rakta zsebre a telefonomat is :-'( Szóval, nincs az egész házba a telefonom sehol.. Nem vittem ki, így nem hagytam kint sem... Itt volt a szobámba, vagy kint volt az előszobába... :-( Nincs meg a telefonom

Ma jöttek anyunak a tesójáék... 3 Napja kaptam a telefont... :-(

Mindjárt bőgők


2011. jún. 22. 13:29
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

lehet, hogy nem is volt igaz az egész.

mert ennyire buta nem lehet valaki, hogy 3 napos telefont nem aktivál, meg eltűnik mikor ott van náluk a tolvaj unokatesó és nem képes szóvá tenni a dolgot.

2011. jún. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy ide írogatsz, már rég meglenne a telefonod, ha kinyitod a szádat...Anyaaaa nem láttad a telefonooooom????
2011. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Nem kamu! Amúgy ez az aktíválásos dolog, ez más szitu, a telefonom úgy lett az enyém hogy tesóm kapta karácsonyra, de nem használta, úgymondd csak volt a szekrényen, ki se volt bontva (vagy csak meg lett nézve, meg az újdonság kedvéért lett vele pár kép készítve) így azt gondolta tesóm hogy felesleges aktíváltatni a kártyát. Most pedig az én telefonom (azért mondtam hogy 3 napos, mert nálam van 3 napja)


Telefonnal kapcs: Szóval meg lett, nem lopta el hanem anya rakta el a szekrény tetejére amit nem érek fel, és nem láttam, közbe jött a barátnőm, és mondta hogy "ott a szekrény tetején" szerintem anya azért rakta el, mert Ő is félt ettől a dologtól amitől én is..

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :-) És köszönöm hogy velem izgultatok :-)

2011. jún. 22. 16:30
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért írtam, hogy bár gyanús a dolog, de bizonyíték nélkül ne vádolj senkit.


Örülök, hogy meglett

2011. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!