Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne meggyőzni a...

Hogy lehetne meggyőzni a szüleim hogy tovább maradhassak kinn?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Igazábol anyáék nem nagyon engednek ki. Ha ki is megyek nyáron is max 21.30 kor nem lépek be az ajtón pontba következő egy hétbe nem mehetek sehova se. Meg ma is kinn voltam anyátol kéreckedtem el. Apa nem volt itthon. Épp hogy haza jövök apa : hol voltál?mitcsináltál? Közbe tényleg itt voltam 1km es körzetben olyan barátokkal akiket ők is ismernek... Meg nagyon nincs is olyan barátom akit nem ismernének és tényleg azokkal megyek csak ki. Őket sokáig kiengedik és engem csoda hogy ideáig is és egy idősek vagyunk. Nem is alkoholizák, cigizni se cigizek... És eléggé szar isnekem hogy bocs de engem féltiznél tovább nem engednek...
2011. jún. 22. 21:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Lehet ha megtanulnál írni téged is kiengednének. Borzalmas a helyesírásod.
2011. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
most ezt nem azért irtam ki hogy lefikázák az irásom.... hülyéje
2011. jún. 22. 22:00
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

hát öcsém is 17 éves és rendszerint hajnalba jár haza, szerintem ez sem helyes, azt sem értem, hogy a szüleink mi a fenéért nem ütik már arcon érte.

Szerintem féltenek és ezért nem engedik h tovább maradj.De próbálj még egy órát kikönyörögni hátha megengedik a nyárra tekintettel.

2011. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
6%
Lépjle és kész,majd egyhét után ujra,rendezz cirkuszt és ijenek.
2011. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%
Hát hülye vagy te. Nem ültünk egy iskolapadba, hogy hülyézzél drága kislányom.
2011. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%
Attól még tök felesleges a helyesírásáért szidni. Eltudtad olvasni amit írt.
2011. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nézd biztos, hogy szeretnél tovàbb maradni a baràtaiddal, de a mai vilàgban igazuk van a szüleidnek, hogy féltenek.
2011. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%

maradj kinn tovább, hát mi az, h nem engednek! :p


azért írni tanulj meg, ha szeretnél érettségizni...

2011. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

én 18 évesen is otthon kellett legyek 10 kor... ez van...

Ma már nem bánom. igazuk volt

(habár a barátaim se lettek abnormálisak csak mert kint maradtak. így jártam...)

2011. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem egy 17 éves nyugodtan maradhatna tovább.Engem hál'istennek elengedtek,de én lázadtam is!Már 13 évesen!:D
2011. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!