Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám meggyőzni a...

Hogy tudnám meggyőzni a szüleimet?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni majd karácsony után 1 elektromos gitárt és a saját pénzemből de a szüleim nem nagyon engedik meg mert azt mondják úgyse veszem hasznát. Hogy tudnám meggyőzni őket ????

Válaszotokat előre is kösz


2011. máj. 4. 14:39
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Biztos aszt gondoljátok hogy akkor ne vegyem meg vagy nem rátok tartozik de azért segítsetek mert ez nagyon fontos
2011. máj. 4. 14:42
 2/24 anonim ***** válasza:
Mióta gitározol? Nem lehet, hogy azt látják, hogy nem gyakorolsz eleget, így úgy gondolják, a gitár is csak porfogó lenne?
2011. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

szia:)

tudsz már amúgy játszani gitáron?mert ha igen, akkor pl. mutasd meg nekik csak úgy, hogy milyen jól játszol...vagy ha nincs saját gitárod, és van egy nagyon jó haverod, aki odaadná neked addig, amíg játszol rajta a szüleid előtt pár dalt, akkor hátha látnák, milyen ügyi vagy:)

vagy pl. eljátszhatnál nekik, vmi olyan számot, amit megható és amit nagyon szeretnek:) elolvadnának tőle:)

és mond, hogy nagyon vágysz egy olyan gitárra...és megtanulnál rajta játszani is:)

remélem segítettem:)

2011. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
őőő de én meg szeretnék tanulni elektromos gitáron mert nem akarom kezdeni akusztikus gitáron . Sokan írták hogy azon is meg lehet tanulni . De lehet hogy az a probléma hogy nem hisznek bennem mert én komolyan akarom csinálni és nem 1-2 év múlva bevágni a sarokba
2011. máj. 4. 14:47
 5/24 anonim ***** válasza:

Jobb lenne először akusztikus gitáron megtanulni az alapokat, az elektromos gitár nehéz kezdőként és drága is ahhoz, hogy egy esetleges sikertelen próbálkozás után abbahagyd.


Egyezzetek ki klasszikus gitárban, az olcsóbb, és ha látják, hogy komolyan gondolod, akkor még az is lehet, hogy besegítenek majd az elektromosba.


Plusz ha most akarod elkezdeni tanulni, gondolom, a tanárt nekik kéne fizetni...lehet, hogy emiatt sem engedik, nem olcsó mulatság az sem.

2011. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Én is el akarok 1-szer Tom Morello vagy Slash szintjére érni
2011. máj. 4. 14:51
 7/24 A kérdező kommentje:

Hát nem tom rühellem az akusztikus gitárt meg lenne tanár aki tanít meg hallotam 1 olyan oldalról ahonnan lehet tanulni meg ahhoz a gitárhoz agy instrukciós DVD is jár

[link] Ezt sokan írták hogy jó

2011. máj. 4. 14:54
 8/24 anonim ***** válasza:

Ha nincs tanár, még kevesebb a motiváció, könnyű feladni.


És Slash IS akusztikuson kezdte, mint mindenki. Az alapokat célszerű ott elsajátítani.


Úgyhogy ne hisztizz, hanem igyekezz jó (akusztikus) gitárossá válni, hogy aztán megérdemeld az elektromos gitárt.

2011. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ki hisztizik én csak leírom amit gondolok
2011. máj. 4. 15:00
 10/24 A kérdező kommentje:
De most játszanék én akusztikuson de nem megy mert az osztálytársaim nagyon utálják az olyan gyerekeket és én meg nem akarok égni
2011. máj. 4. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!