Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek egy kis vonzalmat...

Kezdek egy kis vonzalmat érezni saját nevelt lányom iránt. Tudom, hogy nem egészséges, nem is kezdeményeznék semmit, de hogy legyek ura a helyzetnek?

Figyelt kérdés
Majdnem egyidős velem és folyamatosan kedves velem, lehet hogy provokál. Félreérthető megjegyzései vannak, ráadásul édesanyjával sem felhőtlen a kapcsolatom. Már az "elmenekülésen" gondolkozom!!
2009. márc. 24. 19:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%

"Felreertheto megjegyzesei vannak" talan te is bejossz neki.

De inkabb menekulj, mint kikezdj most meg a lannyal. Azert durva lenne, nem? Bar tudom van ilyen.

Utana esetleg a nagymamat is baratnove fogadod, majd ha a lannyal sem lesz mar felhotlen a kapcsid?:)

Sok a fuggetlen, parra varo holgy, keress inkabb magadnak. Ne kezdj ki a parod lanyaval.

2009. márc. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%

Menekülj.

Te fogsz veszíteni így vagy úgy.

2009. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Nézd! Szerintem még csak véletlenül se forduljon meg semmi a fejedben a lánykával kapcsolatban! Legyen számodra abszolút tabu!! Az anyjával élsz, ha menni akarsz menj el, de a lányt ne keverd ebbe bele!

( Nekem a húgom is hasonló korú anyukám élettársával -mellesleg anyu élettársa egyidős a férjemmel-).

Ha csak ráutalás szinten is szórakoznának egymással, a húgommal elbeszélgetnék, a srácot meg kitessékelném az ajtón!

2009. márc. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszi, igazatok van és én is így gondolom, de ne vegyétek nagyképűségnek, rám van kattanva, régebben (egy éve) nem volt ilyen, és valahol jól is esik, a párom egy idő óta kicsit hanyagol, és ezzel a lánnyal (nagykorú) többet beszélgetek mint édesanyjával!
2009. márc. 24. 19:25
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Na várjunk! Hány éves a lány?
2009. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
51%
Ha majdnem egyidős veled, akkor nem vele kellett volna összejönnöd az anyukája helyett? Szerintem ilyen életkori esetben ez nem is olyan meglepő. Lehet, hogy tulajdonképpen kölcsönös a vonzalom, és nem is az anyjával kéne lenned, nem is hozzád való, ha majdnem veled egyidős lánya van, természetes, hogy jobban vonzódsz a lányához, ha hozzád korban közelebb ő áll.
2009. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Kettőjük kora között vagyok félúton.
2009. márc. 24. 19:30
 8/29 anonim ***** válasza:
51%
Akkor is a lányhoz vagy közelebb. Én a helyedben egy kicsit elmennék távol tőlük, ha tehetném, bárhova, mindegy, pár napra, és át kéne gondolnod. Nem tudom, mennyi idős vagy pontosan, meg ők mennyi idősek, tippem meg lehet, hogy nem pontos, de azért gondold át, mit érzel, mert lehet, hogy xar helyzet, de mi van, ha bármelyikük is a te igazi társad? Akár anya, akár lánya, (akár más) akihez tartozol párként, az élet úgyis mellé sodor, és ha hülye helyzet is, de ne a külvilág begyöpösödött véleménye érdekeljen, mert annyi minden megcáfolódott már, hogy könyvet tudnék róla írni.
2009. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
75%

Gyorsan kerüld el a lányt. Ne gondolj rá, ne beszélj vele! Igyekezz levegőnek nézni. Tegyél kis finom megjegyzést a párodnak, amikor provokál, vagy amikor kettesben vagytok a pároddal. Állítsd ezt le mielőbb, nagyon nem kéne belekeveredni. Neked se, és őt sem szabad engedni. Nem tudja, mit csinál, a te felelősséged leállítani.

Foglalkozz a pároddal, sokkal többet! Éreztesd vele is finoman, hogy állítsa le a kisleányt. Hálás leszel magadnak érte, és ők is később.

Te felnőtt vagy , neked kell normálisan gondolkodni. És zéró kommunkikáció a gyerekkel. Szorítkozz a lehetséges minimumra!

2009. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

folyt..

ha nagykorú, ha nem..érzelmileg éretlen, és te a nevelője vagy. A tanártól is elvárnád, hogy ne kacérkodjon vele, ha 3 évvel idősebb is csak.

ha fiatalítanál, akkor uzsgyi, jó messzire. De én úgy érzem ez inkább jel, hogy többet törődjetek a pároddal egymással. Ideje megfiatalítani A KAPCSOLATOT. Felfrissíteni. Szerintem ez ezt jelenti. A leányt állítsd le, és ne beszélgess vele. Mondd, hogy "veszélyes dolgok ezek" mosolyogva, majd hagyd ott, és ez után kerüld el!

2009. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!