Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántad, hogy csak a mostani...

Megbántad, hogy csak a mostani pároddal (vagy csak kevés személlyel előtte) alakítottál ki komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A kérdés annak szól, aki már megtalálta "a nagy Őt", és csak a mostani párja volt az akivel komoly kapcsolatot kialakított, vagy még rajta kívül max 1-2 személlyel.

A "megtalálta a nagy Őt" kifejezés alatt azt értem, hogy komoly szándékai vannak vele, együtt élés, házasság, családalapítás, stb. A komoly kapcsolat alatt pedig azt értem, akivel fél évnél tovább együtt volt.

Kort és nemet is írj légyszi! Köszi.

18L


2011. febr. 17. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

25/L


1 komoly kapcsin volt ezelőtt egy 1,5 éves,nagyon fiatalon. A jelenlegi párommal 8 éve vagyok együtt van közös babánk és most várom a következőt,és nem bántam meg hogy előtte nem volt több komoly.

2011. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem bántam meg egy percig sem.

Egy komoly kapcsolatom volt a mostanin kívül, az két évig tartott.

A mostani a férjem, 10 éve vagyok vele, és nem cserélném le senkire, remélem, örökké együtt maradunk. :)))

Senki másra nem vágyok, nem akarok ismerkedni, nem csalnám meg.

Nem azt mondom, hogy vak is lettem ;D , egy jó pasit persze én is megnézek, meg flörtölök a hentessel, hogy szebb combot kapjak, de ezzel be is érem.

:)

2011. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A férjem előtt 1 komoly kapcsolaton volt. Jó ez így, nem bántam meg és nem is érzem úgy hogy lemaradtam volna valamiről:)) 29/nő
2011. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem bántam meg. Annyira szeretem, hogy Vele szeretném leélni az Életemet. Ő számomra igazi társ is, legjobb barát, akivel mindent megosztunk egymással, támogatjuk,segítjük egymást, és ami a legfontosabb szeretjük imádjuk egymást, és közös jövőt tervezünk. Sokszor érzem, hogy szerelmes vagyok belé, még másfél év után is. Ha ránézek más pasira, akkor is tudom, hogy mások a nyomába sem érhetnének (mármint számomra). Bátran mondom, hogy Ő az Igazi, és mindkettőnknek megvannak a magunk hibái, de már jól összeszoktunk , néha vannak kisebb konfliktusok, de hamar túljutunk rajtuk. Úgy gondoljuk mindketten, hogy halálunkig fog tartani, az Örökkét nem tudom, hiszek abban, hogy van Örök (bár ezt senki sem tudhatja).
2011. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Házasok vagyunk, gyerekünk is van. Sosem bántam meg. Sőt, többször mondták olyanok, akiknek több kapcsolat van a háta mögött, hogy milyen jó nekünk, mert sosem volt kudarcélményünk szakítás miatt, és sosem szenvedtünk rossz kapcsolatban. :)


30/L

2011. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántam meg. A férjem előtt nem volt senki, 28 évesen jöttem vele össze.

3 éve vagyunk házasok:)

(34/ nő)

2011. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Irigyellek titeket, nekem nem régen lett vége az első párommal a kapcsolatunknak, én nagyon reméltem, hogy ő lesz az, akivel mindig együtt leszünk, de nem így történt. Szóval én sosem bántam volna, ha ő marad az egyetlen, viszont még mindig magam alatt vagyok, és őszintén taszít a gondolat, hogy más férfit közel engedjek magamhoz, remélem ez majd változni fog, ha múlik a fájdalom.

Egyébként meg egyénfüggő ki mit gondol erről, azt csak te tudhatod te milyen típus vagy, és mire van szükséged!

24/N

2011. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Húha, hát őszintén megmondom, másra számítottam :) Azt hittem sok ember, akinek a nagy ő volt az első (bocs hogy ilyen hülyén fogalmazom meg, de így egyértelműbb), vagy előtte max 1 komoly kapcsolata volt, az bánja hogy "nem próbált ki mást is". Ez alatt persze nem azt értem, hogy a mostani kapcsolatot bánja, meg hogy lecserélné, hanem hogy előtte miért nem volt több. De ezek szerint rosszul gondoltam :)
2011. febr. 17. 18:50
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Nekem az első kapcsolatom több, mint 5 évig tartott, és így utólag bánom, hogy nem lett vége előbb. Annyi randiról, fiúról, első csókról lemaradtam, és azért a kapcsolatért nem lett volna kár. Csak akkor ezt még nem tudtam. 15 voltam, mikor összejöttünk.
2011. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én bánom, hogy nem "próbáltam" ki elötte mást is. Monstanában nagyon hiányzik az érzés, ami a legelején volt- izgatottság, ismeretlenség, hódítás, bájolás...stb :) Emiatt szakítottunk is egy időre, de újra összejöttünk. Őszintén sajnálom, hogy ilyen hamar "révbe értünk", de ugyanakkor semmi pénzért nem cserélném el ezt a jelenlegi állapotot. Megtehetném, hogy szakítok vele mégegyszer, biztos vagyok benne, hogy késöbb is visszatudnám hódítani, de nem éri meg a kockázatot ;) 4 éve vagyunk együtt és elötte csak egy pasim volt. 21/l
2011. febr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!