Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyensúly a családban, egyensú...

Egyensúly a családban, egyensúly a munkában, egyensúly a világban?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 23. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

8 állás és 1127 álláskereső a honlapodon 14.33-kor.

Mit lehet ehhez hozzátenni? Hogy az Ötlet jó?

2011. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Szép célok, csak az a kár, hogy ez megint csak arra lesz jó, hogy pénzt nyúljanak le egyesek.A munkáltatók kizsákmányoló hozzáállásán az Isten sem fog változtatni, nemhogy a fidesz.

Ráadásul feneket csinálnak a szájukból, hisz az előbb még azt tervezgették, hogy hosszítani akarják a munkaidőt, munkahetet.Ez is családbarát tervekhez tartozik?

Növelni kéne a béreket, több lehetőséget teremteni részmunkaidőre és távmunkára, valamint szigorúan büntetni a diszkrimináló munkahelyeket...Mérget veszek rá, hogy ez nem ebben az évezredben fog itt megvalósulni.

2011. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez nem az én honlapom! Azért tettem ki mert rádióban már régóta és nemrég már tv-ben is láttam és számomra már propagandának hat az egész, hogy így nyomatják! Igen véleményeket várok erről! :)
2011. jún. 23. 14:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Kell az ellensúly, ha borul az egyensúly, bármilyen szél fúj, előre mutat az új!
2012. ápr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!