Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ért traumaként az, hogy...

Miért ért traumaként az, hogy hallottam szexelni a szüleimet? .

Figyelt kérdés
A fürdőszobában voltam, mikor meghallottam őket (a hálójuk mellett van a fürdő.) Igazából nem ért meglepetésként, mert tudtam, hogy élnek nemi életet, de így hallani olyan rossz volt... Miért? 14/L
2011. jún. 23. 22:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Én is 14 évesen hallottam őket először, mert sokkal később feküdtem le aludni mint szoktam és én is kimentem a fürdőbe. Most így visszaemlékezve én is kicsit ledöbbentem és furcsa volt hallani, pedig tisztában voltam vele, ahogy te is. Viszont átgondoltam, hogy ez teljesen normális, és attól, hogy hallottam nem történt semmi, és utána már nem is gondoltam az esetre.
2011. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Mert a szüleid úgy vannak a tudatodban, mint apa és anya, nem mint egy házaspár. Akkor is, ha tudod, hogy házaspár, akik szexelnek is.

Na meg gondolom, váratlanul ért, és még sosem hallottál ilyet tőlük. Ha máskor hallani fogod, nem lesz ennyire megrázó, mert már egyszer hallottad.

2011. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Mert úgy szoktad meg, hogy ők mindenben visszafogják magukat, és példát mutatnak, most pedig elengedték magukat, mint minden érző lény és azt tették ami jól esik, nem pedig azt amit elvárnak egy szülőtöl (gondolom, hogy csakis azt a szigorú, erős oldalukat mutassák). És neked ez új kép volt a szüleidről.
2011. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Ezt ne éld meg traumaként!!Örülj, hogy szeretik egymást. Van az úgy, amikor két ember megkívánja egymást, és már nem tud arra figyelni, hogy a gyerek esetleg meglátja, vagy hallja őket. Nehogy éreztesd velük, azt hogy meghallottad őket. Természetes dolognak tartsd, hiszen pár év múlva te is szerelmes leszel, és minden vágyad az lesz, hogy a szeretett fiúval összebújj. Oké?
2011. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk hetente legalább 3x megy ez, azért nem is járok haza józanul mindig.

Így a kutyát nem érdekli mitcsinálnak, bár muter nagyon szerencsétlen még sikít néha.


Mikor csinálták most nem rég?:)

19/F

2011. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy természetes meg minden és örülök, hogy szeretik egymást :) Csak valahogy váratlanul ért.. Köszi a válaszokat!
2011. jún. 23. 22:29
 7/17 anonim ***** válasza:
33%
igen ez mindenkit varatlanul er :) de tenyleg nagyon jo dolog hogy eltudjak engedni magukat, es szeretkeznek "ennyi" idosen is :)
2011. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%

ehh, ilyenkor örülök néha, h elváltak a szüleim, és anyám nem hozzánk hordta a barátját :D


engem biztos lesokkolt volna. mostohatesóm panaszkodott is néha, h anyám milyen keményen tolja :DDD


ennél már csak az a cikibb, mikor a szüleid rádnyitnak :D

2011. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

Engem is zavart, amikor hallottam őket. Párom öccsének a csaját is szoktam hallani, az is zavar.

Ez egy magánügy, egy elég személyes dolog, ami két emberre tartozik, és ezt mivel tudod, szerintem ezért is hoz zavarba.

Én attól is rosszul érzem magam, ha tőlem egy hangosabb nyögés kicsúszik, mert félek, hogy meghallják, nagyon szeretném diszkréten kezelni a szexuális életem, mert ez nem való nagyközönség elé. Hiába tudják, hogy megtesszük, nem kell hallaniuk is.

Szóval természetes, nyugi. :)

21/L

2011. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
Engem az is traumaként ért, mikor vidámparkban este anyu meg mostohaapám félrevonultak,és megláttam őket csókolozni meg ölelkezni. Én nekem ez új volt és még kicsi voltam nagyon,sírtam is XD ehh, most visszagondolva elég ciki.:D
2011. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!