Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőjüket válasszam?

Figyelt kérdés

Van két lány is aki tetszik.Az egyszerűség kedvéért A és B lesz a nevük.


A)Régóta ismerem,osztálytársam,jókat szoktunk beszélgetni,ha beszélgetünk általában valami hülyeségen,tehát nevettetem(amit nagyon könnyű)és voltaképpen sokkal több esélyem lenne nála szerintem mint B-nél


B)Szintén régóta ismerem,évfolyamtársam,ha oda akarok hozzá menni beszélgetni meg se szólal,nem igazán tudok témát.Belé voltam szerelmes,de sajnos úgy tűnik hogy egy másik fiúval jön össze és kiábrándultam belőle (holott eddig csak ő létezett,a másik lány ezután jött képbe)

Együtt táncoltunk egy bálon,ő akart velem,de azóta ha kérdi valaki erről,akkor azt mondja,hogy jólvan hagyjuk.

Az is furcsa továbbá,hogy egyes barátainak engedi hogy ölelgessék stb.,holott ha én tenném soha többé nem beszélne velem kb.


Melyikőjüket válasszam?Tudom ez alapján abszolút az A) a nyerő,de mégiscsak B)-be vagyok szerelmes.Igaz,A) is meglehetősen tetszik,de afféle második lehetőség(nem feltétlen) : )


14/f


2011. márc. 3. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha B-be vagy szerelmes, mit akarsz az A-tól? Ezzel csak megbántod.
2011. márc. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bocsánat,nem is igazából szerelmes,csak utóbbi 3 hónapban csak ő járt a fejemben.amikor láttam hogy közelebb kerül a másik fiúhoz kiábrándultam belőle és A)-hoz kerültem közelebb.
2011. márc. 3. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:
ha úgy érzed A boldoggá tudna tenni, és nem okoznál neki fájdalmat 2 hét múlva, h upsz, te mégis B-t akarod, akkor válaszd A-t, ha úgy érzed csak B létezikl, akkor előbb próbálkozz nála, de valószínűleg B nem akar tőled semmit.
2011. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, amelyiket igazán szereted, de semmi képpen se használd ki a másikat, ha nem jön össze az elsővel.
2011. márc. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
B-nél semmi esélyem sincsen
2011. márc. 4. 15:41
 6/6 anonim ***** válasza:

hülyeség lenne azt mondani, hogyha B-nél nincs esélyed, szaladj A-hoz.

VISZONT

ha B semmilyen mélyebb érzést nem mutat feléd, akkor hagyjad.

A-val ismerkedj még, és ha igazán tetszik neked, és szerelmes leszel belé akkor simán gyere össze vele (feltéve ha ő is szeret téged) beszélgess vele sokat, legyél vele, és felejtsd el B-t ha le sem sz*r téged.

2011. márc. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!