Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyikőjüket válasszam? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőjüket válasszam? :S

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok.2 hónapja szakítottam a batárommal akivel 1,5 évig jártunk.Fél éve írt rám msnen egy srác,hogy megakar ismerni és össze akar velem jönni.Akkor még a volt barátommal jártam ezért mondtam neki hagyjon.Ez tetszett meg neki bennem annyira állítólag...Azóta többször találkozni akart velem,de soha nem jött össze.Mindig közbe jött valami.Ő nyáron látott egyszer. Tegnap ráírtam msnen,hogy nem-e találkozunk.Kiderült h már van barátnője,de miattam ott hagyná,mert velem akar lenni csak nem győzött rám várni,mert nem voltam benne biztos hogy mit akarok bár ezt neki nem mondtam csak mindíg halogattam a talit. Ő 19 éves.

A másik srác 23 éves.Őt is netről ismertem meg.Vele már kb 5x találkoztam.Nagyon jól elvagyunk.Mindenről tudunk beszélgetni,hülyülni.Csak egy gond van.Én 170 cm magas vagyok ő pedig 168 :/Engem zavar hogy ő alacsonyabb.Neki már volt ugyanekkora barátnője mint én.Járnék vele ,mert tetszik is és nagyon jól érzem magam vele csak még nem volt alacsonyabb pasim és ezért el sem tudnám képzelni vele :/ Egyszer megöleltük egymást és fura volt h nekem picit le kellett hajolni :/

Nem tudom mi legyen.Azt sem akarom h összejöjjünk és pár hét után rájöjjek h nekem ez nem megy. :/Nem akarok snekit sem megbántani.

Fogalmam nincs mit tegyek :S LÉci írj!

Előre is köszönöm!(L)


2010. nov. 14. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
ne haragudj de buta vagy. 2 cm-ből ha ekkora fesztivált csinálsz, tényleg válogatós egy lány vagy. Tehát második kilőve. Első srác meg esélytelen megint, mert 1 betüt nem írtál róla, hogy kedvenéd-e vagy bármi. Szal vagy egy 3. vagy senki.
2010. nov. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom hogy 2cm nem sok,de engem zavar :/

Az első srácról azért nem írtam,mert még nem ismerem.Bár elég zűrös pasi.Régen drogozott.Túladagolta magát és a mentő elvitte.Azóta nem csinálja.És megjavult.

Ahhoz hogy véleményt tudjak mondani róla párszor találkoznunk kellene.Lehet találkozok vele is és úgy talán könnyebb lesz eldöntenem :/

2010. nov. 14. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de azért az elsőnél az az ócska duma, hogy már nem bírta tovább a várakozást....plusz nagyon rendes, hogy belevonod szegény csajt a kettőtök játékába. Ha szeretitek egymást, akkor legyetek boldogok, de én kibäszott rosszul érezném magam, hogy a saját boldogságom miatt tönkretettem egy csajt, akinek az egészhez semmi köze. Meg ha jól vettem ki a szavaidból, akkor csak egy vígasztalás volt a srácnak, akkor inkább szomorkodott volna tovább EGYEDÜL vagy haverjaival lehetett volna...ki nem állhatom azokat az embereket, akik csak szerelmi bánat miatt és "mert nem akarnak egyedül lenni" alapon valaki karjába fekszenek. Szerinted egy ilyen pali nem tenné veled is ugyanezt, ha valakivel megcsal titokban, de ő visszautasítja majd?


Persze a két variáció közül rávágnák sokan, hogy inkább az első, de én inkább tovább nézegetnék a helyedben.

2010. nov. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Leszokott a drogról....kicsikém....a drogosok soha nem szoknak le a drogról, esetleg "éppen nem drogoznak hosszabb ideig" vagy "annyira nem tart rá igényt", de amint megkínálják és elfogadja, akkor már visszaesik. Drogosokkal nem jó lacafacázni, küldd el.
2010. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az én barátom is drogos volt,akkor mondta el mikorra már nagyon beleszerettem.viszont ő szakított velem rövid időn belül,mert h "úgyse illenék vele a baráti körébe":/:/:/
2010. nov. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*bele
2010. nov. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Válaszd a drogost, az ő élete amúgy is romokban van, ne a normális sráccal csesszél ki.
2010. nov. 16. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!