Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőjüket válasszam?

Figyelt kérdés

Van három lány aki tetszik,szívesen összejönnék bármelyikkel,erre minden esélyem meg is van. Betűkkel írom,nem véletlen, így egyszerűbb(A,B,C):


A)

voltaképpen szerintem neki nagyon tetszem,mindig mosolyog ha rá nézek én ezt viszonzom mindig.és igen,ez az a mosoly,az a tipikus huncut "szemezős mosoly"


B)

kérdéses tetszem-e neki,ha pl. msn-en írok rövidre zárja a beszélgetést,vagy ha marad akkor is csak helyesel,egy-két kettőspontdét ír.Viszont,ő velem akart táncolni egy iskolai bálon (ezt természetesen elfogadtam,nagyon örültem.)*C)-nél írtak ide is vonatkoznak


C)

vele jóban vagyok nagyon,mindent megbeszélünk,már-már a húgomnak érzem (ez lehet hátrány),a probléma az,hogy a barátai akikkel találkozik délután nem igazán "szimpatikusak" nekem. tehát ez a piálós,cigizős,vízipipázos stb. menő tásaság nem az én világom.márpedig őket el kell fogadnom ha bármit is akarok(az előbb leírtak miatt le is mondtam róla,barátommal együtt ő szintén e okokból)*


B)-vel ugyan az a baj mint C)-vel nagyon kedvesek,a lányok maguk nagyon bejönnek.de B) és C) jó barátok,így a baráti körük is azonos.A) is jó barátnőjük,de nem igazán az a bulizós típus.


Mit tegyek?

13/f a lányok szintén 13-14 évesek : D


2010. nov. 9. 20:51
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A probléma az,hogy B) és C) jobban tetszik de a rajok nem tetszenek, A) pedig nem tetszik olyan mértékben mint az előbb említettek,viszont minden korrekt vele : )
2010. nov. 9. 20:53
 2/19 anonim ***** válasza:

Sztem döntsd el, hogy melyik körökbe tartozol. Sztem egyáltalán nem menő az a társaság, inkább szégyen, mintsem menő..


Én tuti azt a lányt választanám, akivel jól érzem magam, meg tudok vele mindent beszélne és őszinte. És mellesleg tetszik.

2010. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen problémám tavaly.

Nekem azt mondta B és C hogy ha nem akarok akk nem kell találkozgatni a haverjaival mer én sem bírom a cigizős és piálós embereket attól meg herótom van ha ettől rajnak érzik magukat:S Viszont A jobb csaj volt náluk és már oviba is együtt jártunk kicsit olyan volt mint neked C de végül is őt választottam!!De ez egyedül a te döntésed nem akarom hogy aztán miattam elb@szd:D

2010. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

am sztem is A.


becsüld meg a rendes lányokat.:P

2010. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

melyik tetszik neked a legjobban?

A vagy B

B amiatt mert táncra kért, közben majd biztos megtudjátok beszélni

2010. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A

Az már egy plusz pont, hogy bejössz neki.

Persze B és C jobban tetszik, de az a társaság esetleg belerángathat a piába, cigibe, és akkor már nem érte meg.

Akik ilyen korban ilyen társaságba vannak, azokból (tisztelet a kivételnek) lesznek a discoba járó, mindenkivel összejövős, egyéjszakás csajok.

A lehet, hogy jobb döntés lenne, de nem ismerem egyiket sem :) (Valószínűleg :D)

Hát... A lehető legjobb döntést!

14/F

2010. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

20:58

Egyetértek,ez szégyen ha valaki ilyen idősen piál cigizik stb. ezért utálom őket C) eléggé tetszik de nagyon "barátcentrikus" tehát mindig mondja h milyen rendesek azok stb

2010. nov. 9. 21:25
 8/19 A kérdező kommentje:

Hát igen,én döntésem ez tudom. A)-val egyébként az utóbbi hetekben "jöttünk így jobban össze"


B)-vel akárcsak egyik válaszoló esetében oviban is együtt jártam,de elég érdekeltlennek tűnik irántam


C) nagyon kedves,aranyos szóval minden,engem kérdez ha vmit nem tud,és igazából attól is félek,hogy ha bepróbálkozok akkor ez a jó barátság se marad fent(pedig nekem sokat ér az övé)


Valamint értem,eldönthetem hogy nem akarok ezekkel az alakokkal találkozni,de akkor mit gondolnak majd? Kinéznek.Nem mintha érdekelne a véleményük,de mégis ők C) legjobb barátai (másik lehetőség hogy leszoktatom róluk,de ez nem túl reális)

2010. nov. 9. 21:30
 9/19 A kérdező kommentje:

Elsőnek:


"Én tuti azt a lányt választanám, akivel jól érzem magam, meg tudok vele mindent beszélne és őszinte. És mellesleg tetszik."


Ez voltaképpen C),de ott vannak a haverjai (azok nem is igazán barátok)

Vagy ez ne hátráltasson,ha minden meg van benne,akkor a haverjai nem számítanak?

2010. nov. 9. 21:34
 10/19 A kérdező kommentje:
21:01 - viszont neked megvolt az én C)-m rajok nélkül
2010. nov. 9. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!