Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem jövök ki jól anyával. Mit...

Nem jövök ki jól anyával. Mit tegyek? (lennt a többi ;) )

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,és nagyon rosszul jövök ki anyummal.Igazából egy témában csak.A fiúk.Folyamatosan a saját példájából indul ki.(18 évesen már szült.) Nem képes elfogadni,hogy attól,hogy egy srác nálunk van és a barátom és a szobámban vagyunk,nem történik semmi.És nem is fog,hisz korainak tartom ezt még.Van józan eszem,tudom mit akarok,mit nem.Anya még sem képes megbízni bennem.Pedig nem csináltam olyat,ami miatt nem bízhatna meg bennem.Mit tegyek vele?Megbeszélni próbáltam,nem ment.
2011. jún. 24. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem csinálsz semmit, de anyudnak lehetne annyi esze,hogy felvilágosítson, elmagyarázná hogyan is kell védekezni, mert hiába tilt előbb vagy utóbb meg fog történni a dolog.
2011. jún. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy adja tudtodra ezt?

Mert ez sem mindegy.

Pl:nyugottan,de többször beszél aggodalmáról vagy úgymond cseszeget vele.

az utóbbi akkor mond neki üljön be közétek a szobába és akkor láthatja,a saját szemével,hogy nem olyan vagy amilyennek ö tart téged.

2011. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
cseszeget vele.Semmit sem enged....és úgy érzem,lekezelően beszél erről a témáról.
2011. jún. 24. 19:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérd ki mindíg magadnak,hogy ilyen agyatlan libának tartson.

Ezzel vissza bökhetsz neki!

Hát sajna ö dönti el,hogy mit enged.

Apukád?

2011. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Apa jobb szeret kimaradni ebből a témából.Persze elbeszélget a barátommal,utána pedig hagy.Ő megbízik bennem,persze mértékkel,de sokkal engedékenyebb,mint anya.:)
2011. jún. 24. 20:44
 6/7 anonim válasza:

Erdekes kerdes. Micsoda gonosz anyuka.

Ha en 15 evesen pasit cipeltem volna a lakasba, hajitott volna ki azonnal mindkettonket :) Pedig o is mar 24 evesen szult :)

2011. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most nehéz még megértened,hogy miért ilyen.Majd ha a te lányodról lesz szó eszedbe fog jutni.
2011. jún. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!