Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már azt, hogy...

Éreztétek már azt, hogy valakit nagyon szeretsz, hosszú évek óta, de ő nem lehet a tied?

Figyelt kérdés

Házas természetesen, jóval idősebb nálam, amolyan pótapuka, soha semmi nem volt köztünk, én mindig is titkoltam, hogy mit érzek, hiszen nincs jogom beleavatkozni az életébe, de ha meglátom, megdobban a szívem, vágyom utána, szeretem őt.

Kifutottam az időből, és bánom, hogy sosem léptem, lehet, hogy boldogok lettünk volna?

Szeret engem, de mint a fogadott lányát, egyébként nagyon csajozós (volt), nálam sosem próbálkozott.

Tegnap láttam, és őszül, olyan rossz volt látni, ismerem húsz éve, és bennem az az életerős férfi képe él.

Zavaros amit írtam, de muszáj volt kiírnom...


2011. jún. 26. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Mondd el neki, hogy mit érzel. Vállald fel az érzéseidet vele kapcsolatban! Ez követeli a legnagyobb bátorságot tőled és mint tudjuk mindig ezek azok a dolgok, amik a leghasznosabbak az ember életében. Nincs veszteni valód: ha azt mondja ő is ezt érzi, nyert ügyed van, ha pedig elutasít, legalább tovább tudsz lépni.
2011. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Családos, és már pár éve én is.

Szeretem a párom, csak másképp, ő az életem párja, jóban-rosszban, de van ez a kis hang itt legbelül, ami azt kiabálja, hogy igen, gyáva voltam.

Nem adtam esélyt, de nem akartam belezavarni az életébe, nem volt rá jogom, aztán jött a leendő férjem, és boldog akartam lenni, ami végül is sikerült, nagyon jó ember, nagyon jó apa. Ők sem azt érdemlik, hogy bántsam őket.

Lehet, hogy el kellene költöznünk, hogy még véletlenül se fussunk össze.

2011. jún. 26. 11:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben viszont engedd el. Nem kell elfelejteni, csak érzelmileg elengedni. Sajnos ez nem tisztességes a férjeddel szemben sem, akár tudja, akár nem.
2011. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne bolygasd meg egyiktek családját se. Te boldog vagy a pároddal, próbálj erre koncentrálni. De ne menekülj el, hanem nézz szembe önmagaddal, és az érzéseiddel, különben sokáig fognak még nyomasztani. Elég, ha csak magadban tisztázod őket, nem muszáj beszélned róluk.
2011. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első te nagyon hülye vagy.
2011. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Semmi gond utolsó: más véleményünk van. Én viszont meg tudom fogalmazni.

Üdv: Első

2011. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a dolgokat úgy ahogy vannak. Ha nem lépett ő, akkor valószínűleg nem érez olyan erős érzelmeket irántad, ami hatására elhagyná a családját. És ha ez így van, akkor fölösleges felborítani a saját meg az ő családjának a harmóniáját, hiszen úgysem menne bele.
2011. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!