Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már hosszú kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már hosszú kapcsolatotokban ekkora bizonytalanságot?

Figyelt kérdés
mert én eljutottam oda, hogy nem is tudom, mit akarok és hogyan... párommal már 6 éve együtt vagyunk, együtt élünk. a baj az, hogy már nem tudom, vele akarok e maradni, vagy sem. szeretem, de talán nem szerelemből.. már nincs meg az a bizonyos lángolás, szenvedély, romantika, összebújás, stb. már vagy egy-két éve nincs. nincs csók, nincs simogatás, érintés, nincs sex csak kb kéthetente egyszer, nincs orgazmus. nincs közös program. valahogy nagyon mások vagyunk, és eddig ez ennyire nem tünt fel, csak az utóbbi fél évben. a vita nem olyan sok, de mégis magányosnak érzem magam. szeretem és szivesen támogatom őt bármiben, mellette vagyok, de már nem érzem a szerelemt. pedig még csak 27 vagyok. és nem tudom, hogy ki vagyok, és mit akarok. a munkám nem jó, alig keresek és nem is szeretem. elvágyom innen, de nem tudom hová és hogyan. voltatok ilyen tanácstalan helyzetben? tudom, hogy sosem késő változtatni. de azért adjam fel a megszokott nyuogdtnak mondható, kialakult kis életemet, hogy elmenjek egyedül a nagyvilágba? a páromtól, akit szeretek, csak épp már nem szerelemmel? de ha nincs velem egy-két napig, hiányzik... vagy csak megszokás? ilyenkor mi a legjobb megoldás? előre is köszönöm a tapasztalatokat és a véleményeket... 27/N
2011. jan. 10. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia:) 19 éves vagyok remélem attól tudok segíteni..:) Hát előfordulhat szerintem hogy megszokás, bár ezt te érzed hogy az hiányzik hogy vele légy vagy az hogy vágysz is rám. Remélem érted. Egy ilyen hosszú kapcsolatban azért előfordulhatnak ilyenek szerintem, és elsősorban közös dolgokat kennene hogy csináljatok úgy gondolom. Mert ha nem törődtök egymással úgy kifog hülni mégjobban a kapcsolatotok. Én szeményszerint még nem jártam így, és persze nemis akarok. Nemlenne érdemes feladnod ezt az egésszet, valami probláma lehet nállatok, szerintem igyekezz ezt megtalálni és orvosolni Sok sikert!
2011. jan. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez alapvetően két emberen múlik. Tehát ha amúgy szeretitek egymást, akkor esetleg neked lenne érdemes újra felszítani a tüzet. Mondjuk odabújással, cirógatással, kedveskedéssel. Lehet, hogy ezek neki is hiányoznak, csak valami visszatartja. Ki kell fejezni az érzelmeket, különben elmúlhatnak. Ha hálásan fogadja a közeledésedet, akkor nyert ügyed van. De ha olyan típusú ember, akinek a kedveskedés, simogatás nem jelent semmit (volt szerencsém ilyenhez), akkor nem tudom, mivel lehetne javítani a helyzeten.

Remélem, tudtam segíteni egy kicsit.

26L

2011. jan. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, amit leírtál, az pontosan olyan, mint egy házasság. Szerintem változtass, amint kitaláltad, hogy mit akarsz valójában.
2011. jan. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a másik is partner a felélesztésben akkor oké, az enyém nem volt az, én nyúlcipőt húztam, pedig szerettem, de nem kaptam vissza semmi szerit, ahogy írtad se simi, se ölel. szex az lett volna de így nem kellett,minek.
2011. jan. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát igen, de ha nem lenne, akkor lehet hiányozna, lehet tényleg csak a megszokás, az unalom miatt érzed így, talán teher is a kapcsi, valami újra vágysz, ezt akkor tudnád meg igazén hogy mit érzel, ha lenne más, aki esetleg többet tudna neked adni, akibe beleszeretnél, és aki viszont szeretne, talán könnyebb lenne szakítani és egyedül lenni, de lehet a ragaszkodás összeköt titeket és az néha erősebb a szerelemnél

nem kell csak azért szakítani valakivel ennyi idő után, mégha fiatal is vagy, csak mert már nem érzel akkoral ángolást, mint az elején, ő mit érez? beszéljétek meg,

egyáltalán próbál ismerkedni másokkal?

Mindenesetre ne tartsatok két vasat a tűzben, bár sokan állítják, hogy egy kis flört, egyedüllét, félrelépés felpezsdíti a kapcsolatot, de sosem szabad egy harmadik felet kihasználni, én legalábbis szeretem a párom, szerelmes is vagyok, és nem tudnám csak a ávltozatosság kedvéért, vagy szexuálisan megcsalni, nincs értelme, aki feladja a kapcsiját vagy csak félrelép olyannal aki nem fontos neki érzelmileg, akkor a jelenlegi kapcsija se elég fontos, én a biztosat, a fontosat nem dobnám el, nem cserélném le a bizonytalanra, a nem fontosra.

Aki meg nem szerelmes, vagy nem is vágyik rá, az meg ne bonyolódjon bele kapcsiba, az flörtöljön, alkalmi kapcsizzon

2011. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!