Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már azt egy hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már azt egy hosszú kapcsolatban, teljesen jól kijöttök és szeretitek a párotokat, mégis mintha megfulladnátok? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen,volt így velem is.És én nem bírtam tovább szakítottam vele.Nem volt számomra jobb megoldás.

De remélem te találsz jobbat...

16/L

2009. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
milenne ha csak kicsit kevesebbet foglalkoznátok a másikkal? az megoldást jelenthet. kicsit szabadabban engeditek egymást. de persze normális korlátokon belül. nincs pasizás, meg csajozás :)
2009. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem... Ha az Igazit találod meg, még az is kevés, hogy MINDIG együtt vagytok, és ezt fiúként mondom! Amúgy... 5 éve nem változott a dolog? :)
2014. júl. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, még nem éreztem így. Igaz, olyan előfordult, hogy huzamosabb együttlét után már nem értékeltem annyira, hogy együtt lehetünk. Persze ettől függetlenül jól éreztem magam vele, csak néha elfelejtkezem róla, mennyire is hiányzik, mikor nincs velem.

Az már szerintem rég nem jó, ha szinte megfulladsz tőle.

2014. júl. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!