Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem a családom. Ötletek?

Nem szeretem a családom. Ötletek?

Figyelt kérdés

utálom őket. az összes tesómat, és anyát is, apával jövök ki csak.

anya le se szar engem, öcsém szemtelen, és folyton kihasználja hogy a legkisebb sosem hibás, sírva mindenért anyához rohan aztán ott rohog. egy szánalmas féreg.

A nővérem sosincs otthon, de ha itthon van akkor sem érdeklem, a bátyám meg egy köcsög disznó.

Igazából nem is akarok itt élni ezekkel az emberekkel, jóba lenni sem akarok velük mert borzalmasak. mindenért engem hibáztatnak, nem vesznek komolyan ha mondok valamit vagy segíteni próbálok, anyu is folyton csak kinevet ha mondom hogy nem érzem jól magam itthon. Egyszerűen a szeretet szikráját sem érzem magamban irántuk (kivéve apa)

úgy érzem nem is tartozom hozzájuk.


2011. jún. 26. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el, tartsd el magad.
2011. jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha lenne rá pénzem rég megtettem volna
2011. jún. 26. 15:58
 3/9 anonim válasza:
Hány éves vagy? persze ha nem titok:) úgy vettem ugyanis észre, h ez ma már kortól független, lehet te is bizonyítod
2011. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jól írja az első..Gyorsan el kell menni,és el kell tartani magad egyedül..Mindjárt másképp állsz majd a dolgokhoz,
2011. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
egyet kell értsek az előttem szólókkal amúgy:)
2011. jún. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ötletet nem tudok adni, de elmondom, hogy velem is sokszor van ilyesmi. nem azt érzem hogy nem szeretem őket, hanem hogy elegem van belőlük. de aztán elmúlik ez az érzés gyorsan. ilyenkor én általában magamra zárom a szobám ajtaját és elvagyok magamban vagy haverokkal elmegyünk valahová. tudom hogy ez nem sok de ennyit tudtam segíteni.
2011. jún. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, lehet saját életet kezdeni. 14 felett: gimi másik városban, kollégium. 18 felett: egyetem másik városban, kollégium. Ösztöndíjakból jól meg lehet élni, tapasztalat, ha munkát is találsz mellette, albérlet sem lehetetlen...
2011. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt iylen 2 napig asszem ;) de gondolj majd bele 20 év múlva,nem lett vna jobb ha alkalmaszkodsz?amúgy igen 14 éves korodtól ha akarok akk max 2 napot találkozol velük,ha koleszos leszel..Amúgy miért nem beszélsz apukáddal?Lehet h ő tudna anyuddal beszélni...
2011. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sajnos van ilyen, át tudom érezni a helyzetet. Én is éreztem már így, engem se nagyon ért meg e legtöbb családtagom. Én afféle különc vagyok, én nem vagyok olyan, mint a többiek. Elég kevés ember van, aki megért engem sajna. :S Nem tudom mit lehetne tenni.
2011. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!