Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket eltart a ferjetek? Ha...

Titeket eltart a ferjetek? Ha igen kb mennyit költötök havi szinten? és nyaralásra? Meg ruhakra?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 20:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem lenne munkám eltartana. Közös kassza.
2011. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Még nem a férjem, de eltart. A személyes kiadásaim minimálisak, max. 10 ezer mindenre (szépségápolás, ruhák, szórakozás, barátnővel találkozás, stb.). Nyaralni általában valamelyikünk szüleihez szoktunk menni, külön kettesben még soha nem voltunk. Ahogy az anyagi helyzetünk elnézem, egy darabig nem is leszünk.
2011. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem tart el és nagyon nem szeretném ha valaha is a férjemtől kellene függnöm anyagilag. Persze most, hogy itthon vagyok a gyerekekkel, nem keresek annyit, de itthonról is dolgozok, és csak ezzel többet keresek mint sokan főállásban (sajnos).
2011. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%

Hát, most bizony el vagyok tartva... Épp babát várunk, és elküldtek a munkahelyemről :(

Havi szinten megkapom kézbe az élelmiszer-pénzt, amit be kell adagolnom egész hónapra kettőnkre (22ezer forint), és ha szeretnék valamit, megkérem a férjem, jöjjön velem megnézni. Sminkre sosem költöttem.Ruhát idén egyszer vettem, egy kismama-nadrágot, turiban, 300 forintért. Nem igénylek sokat, férjem még szokta is mondani, hogy nézzek körül, mi kéne, de tényleg nem érzek hiányt. Nyaralni két éve voltunk, kirándulni a közelbe járunk, egyszer egy nyáron egy napot, megnézünk valami szép helyet, és ennyi.

Amire most esetleg több pénz megy, az a vitaminkészlet, mert magnézium-hiányom van, és kalciumot is muszáj szednem a baba miatt.

2011. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%

Részben. Vállalkozó vagyok, de csak annyit dolgozom, hogy a bevételből pont kijön a nyugdíj meg eü, szóval nullára jövök ki, keveset dolgozom, mert van egy sni gyerekünk, aki rettentő sok törődést, foglalkozást igényel, a fennmaradó időt otthon töltöm vele és a háztartással. Így egyeztünk meg a férjemmel. Nem ideális, de hát egy beteg gyerek sem az. Ha nem volna beteg, én is szívesen dolgoznék többet, nem mintha bármelyikünk gondot csinálna az "eltartásból", hiszen mindig is közös kasszán voltunk a kezdetektől.

Nagyon kevés jut magunkra, de nyaralni minden évben megyünk. Megfeszített tempóban fusizunk tavasztól, és amit csak félre tudunk tenni, az a nyaralásra megy (százezrek), ez az egyetlen hobbink.

Ruhára, piperére nem költök, mindig kapok ajándékba különböző napokra (szüli- név-, karácsony). A könyvvásárlásról is leszoktunk, marad a könyvtár. A gyerek előtt 20-30e ment el rá egy hónapban. Piperére is min. 30 kettőnkre. Ma már nem, a gyógypedagógusaira költünk :-(

2011. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
46%
Hát én nem tudnám elviselni ha a férjem tartana el.. Az biztos! Soha nem kuncsorognék tőle pénzt én valahogy ezt kicsit égőnek is érezném.. És ha netalántán elválnék akkor mit kezdjek? mert se munka se semmi... 27N
2011. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%

Egyszer három hónapig nem volt munkám, akkor mondhatni, hogy eltartott. Ez egybeesett egy vizsgaidőszakkal is. Alapvetően a kaján kívül nem nagyon költöttem, a havi 1 műkörmös volt csak extrább kiadás, cserébe fodrászhoz, kozmetikushoz évente kétszer megyek csak, mert az egyedül is meg tudom oldani itthon.

Illetve nyomtatópapír meg tintapatron fogyott nagyon, viszont a vizsgák miatt azon nem is akartam sprólni. Összeghatár nem volt, annyit költhettem volna, amennyi jól esik, de magamra talán 10e ment el havonta. A kaját meg nem számolgattam ki, hogy mennyi a rám eső rész.

2011. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
A lényeget le is hagytam: én is tartottam már el őt, mert hosszabb lett a munkakeresése, mint gondoltuk. De nem volt centizgetés egyik esetben sem, közös bankszámláról annyit szedett le mindenki, amennyit gondolt.
2011. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%

Közös cégünk van, így nem tart el, de nem is kell dolgoznom, csak felügyelni pár dolgot, könyvelőket, szerelőket, sofőröket.Mennyit költök havi szinten?Hát, szégyen, de nem tudom.Sokat.De soha ne veszek fölösleges 27.aranyláncot.Tegnap viszont 200.000.-felül fizettem az egyik hipermarketben, mert mindenre akció volt, így vettem grillsütőt, hajszárítót, egy laptoppot, bukósisakot a fiunknak, pár ruhát, egy edzőcipőt.A nyaralás viszont a férjem meglepetése minden évben, tavaly Kenya volt, idén még nem tudom.


35/N

2011. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

én pasit nem tartanék el az biztos. és ha 1 millát szedett volna le a számládról?

szerintetek havi 100 az kevés ?

2011. jún. 26. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!