Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a férfi...

Mit gondoltok arról a férfi névről, hogy Ajándok?

Figyelt kérdés

Hamarosan megszületik a kisbabánk, de még nem tudtunk dönteni a nevéről.


A férjem meg van "bolondulva" az Ajándok névért. Látom a szemén, hogy szinte meghatódik, mikor kimondja. Amikor rákérdeztem, hogy "tényleg ennyire tetszik?" akkor Ő azt mondta, hogy mióta megtudta, hogy kisbabánk lesz, azóta ő úgy tekint rá, mint a világ legnagyobb ajándékára...és, hogy ez a név annyira tökéletes lenne neki..


Én azelőtt el voltam zárkózva ettől a névtől, de egyszerűen nem tudom kiverni a férjem szavait a fejemből. Annyira szeretné ezt a nevet, hogy még el is érzékenyül? :) Lehet hülye vagyok, de azóta fontolgatom, hogy lehet Ajándok lesz a mi kicsi kincsünk...


Mit gondoltok?


2011. jún. 27. 14:25
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezért voltam totálisan elzárkózva... Lehetséges, hogy az lenne a jó megoldás, ha tényleg 2. név lenne...
2011. jún. 27. 14:32
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de őszinte leszek nekem a jöttünk láttunk visszamennénk című film jut az eszembe. A filmből idézek "Ajándok, korabeli kifejezés- azt jelenti ajándék" :D
2011. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
73%
Kovács -Zeusz József, Lakatos Erüdész Rómeó Ikarosz, és a bandavezér Apátfalvy Ajándok Attila, ismertebb nevén 3A. Bűnügyi hírekben poén lenne. Csak azért mondom ezt, hogy tudd, ilyen névvel normális ember nem tud élni. Tömeggyilkos, diktátor talán.
2011. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem tetszik, nagyon nem.
2011. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 napietus ***** válasza:
100%
nekem nagyon nem tetszik. ebben kompromisszumot kell kötnötök, a férjed is megérthetné, hogy nem marad örökké baba, aki szülei számára persze, hogy a legszebb ajándék, hanem egyszer felnő, és a nevét élete végéig viseli majd.
2011. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

:D semmi gond, nyugodtan írjátok le a véleményeteket, hisz ezért tettem fel a kérdést! Amíg normális,nem gúnyolódó válaszokat kapok, addig nincs semmi gond! :)

Én sem adnám ezt a nevet... Egyes együl a férjem van rám ilyen nagy hatással..azon is gondolkoztam, hogy lehet azért hat meg annyira, amit mondott, mert tombolnak bennem a hormonok.. Ááá nem tudom :)

2011. jún. 27. 14:35
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

És passzol a vezetéknevéhez? Gondoljatok arra is, hogy ezt neki ki is kell majd mondania, sőt, elsőben leírnia...

Na és hogy fogják becézni, esetleg cukkolni a gyerekek a suliban.

Nekem annyira nem jön be. Mondjuk amikor egy nap 150 bizonylatot kell aláírnom olvashatóan, akkor szeretnék Kiss Rita lenni, és nem az, akinek 3 neve van, és 20 betűt kell leírnom kb 1,5 cm-es helyre.

Attól, hogy Ajandok vagy sem, lehet még az élet ajándéka számotokra.

Minden esetre jó egészséget és sok boldogságot!

2011. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem Balogh Ajándok Spar vásárló? :-D


Kérdésre:Szerintem is elég fura, nem lehetne tényleg ezt másodiknak? Mert én jót mosolyognák rajt ha valakinek ez lenne a neve.. Nem azért mert über ciki, hanem azért mert nem természetes név. Legyen pl: Balogh Norbert Ajándok

2011. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

nem tetszik, de ez saját vélemény

ha nagyon akarja a férjed talán 2.névnek elmenne de gondolj szegény gyerekre is

inkább legyen 1 normális neve is

2011. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
A vezetéknévhez passzolna..nem azzal van a gond... :)
2011. jún. 27. 14:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!