Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már kapuzárási pánik?

Ez már kapuzárási pánik?

Figyelt kérdés
39 éves nő vagyok. Kiegyensúlyozott házasságban élünk, 3 gyerekünk van, és még mindig szerelmes vagyok a férjembe. Ő a szeretőm, jóbarátom, társam sok hétközapi tevékenységünkben, jó együtt lenni vele. Az utóbbi néhány hónapban (több külső hatás miatt, ezekről inkább nem írok, nem szeretnék túl konkrét lenni) el kezdtek érdekelni más férfiak is, pontosabban a véleményük rólam, és egész pontosan: érezni akartam, mennyire vagyok még hatással a pasikra. Kiderült, hatással vagyok, működik még nálam az a bizonyos vonzerő. A páromat nagyon szeretem, nem innen indult ez az egész "kiváncsiskodás", bár tény: udvarolhatna kicsit többet. Jót tenne a női önbizalmamnak. Ő nem annyira szavakban fejezi ki, hogy odavan értem, de elég, ha megérintem kicsit csábítóbban és kész van tőle. Mindig szívesen flörtöltem, de a férjemet soha nem csaltam meg. De ennyire fontos, mint mostanában, nekem soha nem volt, hogy halljam, milyen jól nézek ki 3 gyerek után, hogy ha 5-8 évet letagadnék, senkinek nem tűnne fel, stb. Nem voltam egy szép lány diákkoromban. Mostanra viszont beértem, jól érzem magam nagyon a bőrömben, szeretek élni. Táncolni, edzeni járok, jógázom, miniszoknyát hordok, és testresímuló ruhákat. Ezeket 20 évesen fel sem vettem volna, nem jártam diszkókba, bulizni, most annál inkább szeretem. Késői kamaszkor? Vagy fogadjam el, hogy ami elmúlt, azt ne lehet visszahozni? Szeretek tetszeni, jól esik, ha végigsímogat egy férfi pillantása. Ha őszinte vagyok, persze mennék tovább is, de elfogadom, hogy házasságban ezt nem tehetem meg. Nem mindig könnyű, de eddig ment... Mi van velem? Ez a kapuzárási pánik?
2009. márc. 26. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális ha nem mész tovább. Én is szeretek tetszeni a pasiknak 2 gyerek után, sőt a férjem is szereti ha tetszem másoknak. De ennyi. Ez nálam csak fantázia , nem csalnám meg a férjem mert imádom, de hát azt mondod te sem, szóval nincs baj.
2009. márc. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném,hogy kapuzárási pánik lenne.Úgy van ahogy írtad,most értél be.Ez jó dolog,szeretsz nőnek lenni és

minden nőnek imponál a dicséret,a bók.És mit szeretnél visszahozni,hiszen most érzed jól magad.De ne menj bele kalandba,egy jó házasságot ne kockáztass azért,hogy bizonyíts magadnak,hogy még mindig jó nő vagy.A férjed a maga módján biztosít téged arról,amire vágysz és az elismerő pillantásokkal légy elégedett,de továb ne menj.

2009. márc. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Valoszinu azert erzed magadat ilyen jol, hiszen kiegyensulyozott hazassagban elsz. Ha a ferjed nem lenne jo hozzad, hozzatok, nem lennel ennyire oda magadtol(anyagi, lelki gondjaid lennenek, ferjed bunko lenne hozzad, megalazna...stb.)

Minden no orul egy idegen, vagy ismeros pasi pillanatasanak, akarmennyi idos legyen is. Ez teljesen termeszetes.

Azert vigyazz, nehogy atess a boldogsagodban a lo tulso felere!:)

2009. márc. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Most lettél normális :)
2009. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó... lehet, hogy most lettem normális, de most mégis 40 leszek. Anyám azt mondta a piros miniszoknyámra, hogy ilyet 3 gyerekes anyának nem illik felvennie. Nem mintha az ő véleménye döntő lenne ebben a kérdésben, de elgondolkodtatott. Nem akarok szánalmas sem lenni, hogy egy nő, aki nem fogadja el a korát...fiatalabbnak akar látszani stb. Lehet, hogy ez egyéni defekt, de van egy érzés bennem, hogy a nőket 40-45 felett valahogy már leírják a férfiak. Mondjátok, ha nem így van! Én pedig még alig éltem nőként... Előbb túl vissszahúzódó voltam, aztán kinyiltam, de megszültem a gyerekeimet, az vett el 10 évemet. Most lehetnék nő, de fogy az idő.
2009. márc. 26. 18:08
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

meg ne csald az uradat!!!!

én 40 évesen ugyanígy jártam.addig volt a 4 gyerek,beteg nagymama,szüleim,munkám,háztartás,amik teljesen lefoglaltak. 40 évesen keztem törődni magammal,csinosabban öltözni,a férjemmel kicsit néha eljárni.ez lett a vesztem.megismerkedtem egy fiuval,és rájöttem ő az igazi.

azóta sok szenvedésen mentem kersztül,mert nem tudtam dönteni,választani.a szüleimet,gyermekeimet nem hagyhattam el.a barátomat sem tudtam....nem voltam/vagyok képes rá

2009. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
szerintem ha így érzed,használd ki hogy még fiatal vagy,mert ha elszalasztod,később lehet hogy bánni fogod.:S Viszont ha nem akarod megcsalni a férfed,akkor a válást is bele kell kalkulálni.Mérlegelj!
2009. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem biztos hogy kapuzárási pánik..


Talán kezdesz belefásulni ebeb a nagyon kiegyensúlyozott házasságodba!


A férjednek kellene valami újat mutatnia, és megfelelő visszajelzést biztosítania neked, hogy ne érdekeljen más férfi.

2009. dec. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Különben pedig közelítesz a klimaxhoz...


Igazán elmehetnél egy hormonszint vizsgálatra mivel elképzelhető, hogy bizonyos hormonok egyensúlya kezd felborulni és emiatt változik a viselkedésed..


Ha nem akarsz emiatt problémákat az életeddel akkor használd az eszed és ne hagyd hogy egy kis kémiai zavar a tetejére fordítsa az életed..

2009. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Meg ne csald a ferjedet! Inkabb adjal halat a sorsnak, hogy egy ilyen jo ferjet kaptal a sorstol, aki mellett meg 40 evesen is csinos vagy es jol erzed magadat a borodben.

Sok 3 gyerekes nonek rengeteg gondja-baja van, sok minden a ferje miatt.

Becsuld a ferjedet, orulj a 3 gyereknek, es legy halas a sorsnak, dolgozz azon, hogy orokre ilyen boldogan eljetek egyutt. Nem sok mindenkinek sikerul ez!

2009. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!