Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy az apám aki nevel...

Lehet hogy az apám aki nevel nem is az igazi apám?! .

Figyelt kérdés

Szóval legnagyobb tesómnak más az apukája vér szerint mint nekünk a másik tesómmal..

De tegnap apa mondott egy fura megjegyzést arról ami elbizonytalanított..


Beszélgettünk egyszer csak mondta apu, hogy mikor még anyád megcsalt...

Én meg azt hittem viccből mondta, mert miért mondana egy józan ember ilyet?

Erre mondtam neki "nem jó vicc"

erre ezt mondja "Te nem tudhatod mi volt 15 évvel ezelőtt, te is ezért lettél"

Teljesen komolyan mondta, és ha pl: Néha iszik, akkor anyuval ha veszekednek mindig ezt vágja a fejéhez, hogy megcsalta..

Én mindig azt hittem hogy ezt csak azért mondja mert az ember ha ideges nem gondolja végig hogy mit mondd

Ha egyszer kétszer apummal össze vesztem, mindig azt mondta nekem "Menj az igazi apudhoz"

:-( Nagyon félek attól hogy az az ember az igazi apám, akit szívből utálok, elítélem, bárcsak megdöglene.. :-(

Anyukámnak a testvérének a férje :-(

Mert valamit tudok arról hogy mikor anyujék egyszer külön mentek akkor anyu ahhoz az emberhez ment..

Lehet megcsalta apát, és ebből lettem én :-(

Lehetséges a feltételezésem?

SOSEM fogom apámat ezért gyűlőlni, de nagyon fogok rájuk haragudni ha ez kiderül, hogy nekem nem mondták el..

Mindent az apámnak köszönhetek, Ő volt velem mikor megszülettem a képeken, Ő játszott velem kicsi koromtól kezdve, Ő vett meg nekem mindent amire tellett és nagyon szerettem volna..

:-( Csak félek hogy egy bűnőző vére folyik bennem :-( Mert ez az ember már börötönbe is volt

Mit csináljak?

13L


2011. jún. 28. 11:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom megmondani neked az igazságot, de:

nem attól leszel jó vagy rossz ember, hogy kitől származol, hanem hogy milyen döntéseket hozol.

2011. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Palm: Tudom! :-( De gondold csak végig 13 évig hazugságban éltél, mikor a 22 éves tesódnak már 10 évesen elmondták hogy apa nem a vérszerinti apád, de jobban szeret
2011. jún. 28. 12:07
 3/26 anonim ***** válasza:

Apád az, aki nevel és tanít, a gondodat viseli és szeretettel fordul feléd.

A másik csak egy donor. (Ha úgy van, ahogy gondolod.)

Te olyan ember leszel, amilyen akarsz lenni.

2011. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Szörnyű, amit írsz, és biztosan borzasztó érzés... :( Mit gondolsz, le lehetne ülni velük, a szüleiddel, és megbeszélni?
2011. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
szomorú..:(
2011. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
12:10: Ez természetesem így lesz életem végéig.. Csak kicsit rossz ha pl: Apával veszekedek, és idegeségembe azt mondom hogy nem vagy az apám, akkor ezt mondja rá "Igazi sosem voltam, de mindig úgy szerettelek"És ezt tudom is, és apámat tisztelem, de nem tisztelem benne azt hogy nem mondják el csa célozgatnak
2011. jún. 28. 12:13
 7/26 A kérdező kommentje:

"Szörnyű, amit írsz, és biztosan borzasztó érzés... :( Mit gondolsz, le lehetne ülni velük, a szüleiddel, és megbeszélni?"


Nem lehetne, anyum kiakadna.. De látom rajta hogyha erről beszélek vele akkor szomorú, és tereli a témát..

Szóval ha arról beszélek hogy sokan nem vigyáznak arra hogy ne essenek teherbe, meg mindenkivel szexelnek.. Akkor látom rajta hogy szomorú, és mondd egy más témát..

2011. jún. 28. 12:15
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy nagyon felkavaró számodra ez a helyzet. Egy nyugodt pillanatban szerintem rákérdezhetnél direktben. Olyan pedig nincs, hogy bűnöző vére folyik az ereidben, nyugodj meg. Az embernek hatalmában áll a döntése szerint formálni saját magát. Ha Te tisztességes, értékes ember szeretnél lenni, akkor az leszel (és szerintem már most az is vagy). Még egypetéjű ikrek is olyan különböző személyiségek tudnak lenni... Nekem is megfordult már a fejemben egyszer, hogy nem hordom többet az apám nevét, és anyámét veszem fel. Aztán rájöttem, hogy nem a név teszi az ember, meg nem is a genetika. Hanem a saját elhatározásod.
2011. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

"szomorú..:("


Igen az, anya sokszor mondta nekem hogy apa annyira örült mikor megtudta hogy lány leszek.. :-)Nagyon jó volt a történeteket hallgatni.. És tudom hogy apám lesz az apám akkor is ha vérszerint nem..

Nagyon kicsi koromba mikor veszekedtek, de nem hangosan 5-6 éves lehettem, akkor hallottam hogy apa mondja anyunak hogy "akkor csináltsunk DNS tesztet"

2011. jún. 28. 12:19
 10/26 anonim ***** válasza:
Pedig lehet mégiscsak az lenne a legjobb. Még akkor is, ha Anyudnak fáj. Nem jó fájdalmat okozni másoknak, és szép, hogy nem akarod, hogy kiakadjon. De ez pont egy olyan szituáció, amikor szerintem mégiscsak kéne egy nagy levegővétel, és eléállni a kérdéssel. Az egy dolog, hogy nem akarod ezzel bántani, csakhogy így meg ők, a felnőttek Rád teszik ennek a bizonytalanságnak a terhét. Két jó megoldás lett volna: ha örökre hallgatnak, vagy ha nyíltan beszélnek. A célozgatás nem megoldás a részükről, csak a lelkiismeretüket nyugtatja meg, hogy mégiscsak mondtak valamit...
2011. jún. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!