Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy az apám aki nevel...

Lehet hogy az apám aki nevel nem is az igazi apám?! .

Figyelt kérdés

Szóval legnagyobb tesómnak más az apukája vér szerint mint nekünk a másik tesómmal..

De tegnap apa mondott egy fura megjegyzést arról ami elbizonytalanított..


Beszélgettünk egyszer csak mondta apu, hogy mikor még anyád megcsalt...

Én meg azt hittem viccből mondta, mert miért mondana egy józan ember ilyet?

Erre mondtam neki "nem jó vicc"

erre ezt mondja "Te nem tudhatod mi volt 15 évvel ezelőtt, te is ezért lettél"

Teljesen komolyan mondta, és ha pl: Néha iszik, akkor anyuval ha veszekednek mindig ezt vágja a fejéhez, hogy megcsalta..

Én mindig azt hittem hogy ezt csak azért mondja mert az ember ha ideges nem gondolja végig hogy mit mondd

Ha egyszer kétszer apummal össze vesztem, mindig azt mondta nekem "Menj az igazi apudhoz"

:-( Nagyon félek attól hogy az az ember az igazi apám, akit szívből utálok, elítélem, bárcsak megdöglene.. :-(

Anyukámnak a testvérének a férje :-(

Mert valamit tudok arról hogy mikor anyujék egyszer külön mentek akkor anyu ahhoz az emberhez ment..

Lehet megcsalta apát, és ebből lettem én :-(

Lehetséges a feltételezésem?

SOSEM fogom apámat ezért gyűlőlni, de nagyon fogok rájuk haragudni ha ez kiderül, hogy nekem nem mondták el..

Mindent az apámnak köszönhetek, Ő volt velem mikor megszülettem a képeken, Ő játszott velem kicsi koromtól kezdve, Ő vett meg nekem mindent amire tellett és nagyon szerettem volna..

:-( Csak félek hogy egy bűnőző vére folyik bennem :-( Mert ez az ember már börötönbe is volt

Mit csináljak?

13L


2011. jún. 28. 11:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Drukkolok Neked!!!!
2011. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Igen, apukáddal négyszemközt talán előrébb jutsz.
2011. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)
2011. jún. 28. 14:41
 24/26 anonim ***** válasza:
Majd meséld el, hogy mit mondott.
2011. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát, amit leírtál, az elég kemény. Ezek alapján nekem is az a véleményem, hogy amire gyanakodsz, az igaz.

DE! Sose felejtsd el: nem az az igazi szülő, aki szült/"csinált", hanem aki felnevelt. Mert ő volt ott az első szavaidnál, az első lépéseidnél, és ő virrasztott melletted, mikor beteg voltál.


Szeresd ugyanúgy, mint eddig.


Viszont! Én a helyedben mindenképpen leülnék velük, és igenis megkérdezném, hogy mi az igazság.


Remélem segítettem:)

2011. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, természetesen segítettetek nagyon sok mindent! Van hogy nem is jut eszembe a mai nap, de van hogy csak erre tudok gondolni..

De lehet hogyha megtudnám hogy nem apa az igazi apám, akkor nagyon összetörnék.. Nem tudom, mi lenne velem akkor..

2011. jún. 28. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!