Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez olyan kellemetlen?...

Most ez olyan kellemetlen? Szülinapom van bátyám vett nekem ajándékot. Erre anyám úristen ez mennyi volt.

Figyelt kérdés
Félre hívta bátyámat te atya ég milyen drága volt..(azt hitte hogy én nem hallom). Aztán előttem mondja anyu ez nem volt olcsó hogy ez milyen drága stb.. már én érzem magamat kellemetlenül://. Hogy ilyen drága ajándékot vett nekem.. Örülök neki de ezek utána..:((
2011. jún. 28. 17:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent már nem tudsz tenni.Amúgy lehet, hogy alkalmi vétel volt, amit nem lehetett kihagyni.

Boldog szülinapot! A páromnak is ma van. :)

2011. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem akarom elvenni a kedvedet, de DVD lejátszót már lehet kapni 7-10000 Ft-ért is, nekem is 7000Ft-os van és jó! Énnyiért úristenezik édesanyád?
2011. jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Anyukád lehetett volna tapintatosabb is, még ha jót is akart (nem feltétlen az van, hogy smucig, vagy hogy sajnálja tőled, csak lehet, hogy szte pazarlás vagy nem épp hasznos)... egyébként meg tök jó, hogy ennyire bír a bátyád és naggggggggggyon boldog szülinapot! :)
2011. jún. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Boldog szulinapot! :)


Ne haragudj de edesanyadrol nem mondhatok jot. Nagyon bunko modra kezelte a helyzetet. Semmi ertelme nem volt ezen soppankodni, meg akkor is ha valoban sokba kerult volna. Az ajandek mar ugy is meg lett veve, mi ertelme volt egyeltalan kerdezoskodni ertetlenkedo venasszony modra?!

Raadasul hallhattad amit mondott, egyeltalan nem volt tapintatos, sem diszkret mert a vegen meg kepes volt odamenni hozzad es kommentalni gusztustalanul.

En a helyedben azt mondtam volna neki, hogy nem veszi eszre milyen hulyen kezeli a helyzetet, nem tudja meggondolni milyen kellemetlen lehet ez szamodra? Hogy mondhat ilyesmit?! Pont szulinapodon? Az ajandek ugyis meg lett veve most mar teljesen mindegy. Nem mindenki fosveny! En biztosan leoltottam volna. Az ilyen szulo megerdemli!


Hasznald egeszseggel a DVD lejatszot!



26L

2011. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj édesanyádra és ne is érezd magad kellemetlenül!

Anyukád két okból is mondhatta ezt-valsózínűleg ez neki sok pénz,lehet hogy még többnek is gondolta mint amennyi, és ő hasznosabb dologra költötte volna. A másik, hogy ő érezte magát rosszul,hogy ő tőle talán valami kisebb olcsóbb dolgot kaptál.

Persze nem előtted kellett volna ezt megbeszélni,de ne érezd emiatt rosszul magad. tesód ezt szánta neked és ennyi!

Boldog Szülinapot és Jó filmnézést!

2011. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen... :) dvd is megvolt:))
2011. jún. 28. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!