Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vállalnál a bújkálást az új...

Vállalnál a bújkálást az új kapcsolatban az ex miatt?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolatomnak lett vége kb 3 hete. (Már jóideje nem szerettem a párom, de próbáltam megmenteni a kapcsolatuknat).

Szakítás után pár nappal megismerkedtem valakivel, azóta együtt vagyunk. Sajnos az ex egyszer meglátott minket, és kapott egy állast az új párom.

Azóta titokban találkozgatunk az újjal (2 hete).


Csak nem tudom, mennyi ideig fogja bírni a párom. Szeretném felvállalni, de félek hogy az ex megveri, vagy esetleg engem bántana...


2011. jún. 28. 21:34
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Az ex az elmúlt 2 hétben többször is megfenyegetett, hogyha az övé nem leszek, másé sem lehetek.

És ha megtudja hogy van valakim, az illetőt kinyírja, engem pedig elver.


Feljelenteni nem tudom, mert semmire nincs bizonyítékom.

2011. jún. 28. 21:37
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsétek fel az exet testi sértésért.
2011. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor önvédelmi órák, könnygáz, gumibot.
2011. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi nyoma nem maradt az ütésnek. :S
2011. jún. 28. 21:38
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogy voltal kepes egy ilyen allattal elni 2 evet?


Es hogy lehetseges hogy a szakitas utan par napra mar talaltal mast? Mondd meg hogy?! Tudom ez nem ide tartozik de kivancsi vagyok! Milyen konnyen megy ez masoknak!


26L

2011. jún. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
"sajnos"
2011. jún. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered az exed: szájhős, hogy fenyegetőzik, vagy tényleg megtenné? Bántott már téged valaha?

Velem is próbálkozott az egyik volt barátom, hogy ez lesz meg az lesz, de a sarkamra álltam, és beolvastam neki. Utána azzal fenyegetőzött, hogy saját magát öli meg, hát abból se lett semmi.

Az új barátod miért nem védte meg magát, mikor a régi pofán verte?

2011. jún. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Soha nem bántott, de meg akarta szúrkálni az új páromat (azért nem védte meg magát, mert megkértem, hogy inkább menjen el, mert nem éri meg rendőrségi ügybe keveredni)


Úgy találtam, hogy kerestem. :)

2011. jún. 28. 21:44
 9/19 A kérdező kommentje:

Mindenki jó és kedves embernek ismerte meg, még a szüleim is.


Senki nem gondolta, hogy így reagál. Nem egy 16 éves taknyosról, hanem egy 30 éves ffiről beszélünk.

2011. jún. 28. 21:45
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vállalnám a bújkálást, bárhogy is kérne a barátnőm, inkább kockáztatnám hogy alaposan elvernek.

Persze egy lány esetében ez biztosan máshogy van, érthető lehet hogy fél, de nekem nem esne jól hogy emiatt nekem is félnem kelljen valakitől.


25F

2011. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!