Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vállalnál a bújkálást az új...

Vállalnál a bújkálást az új kapcsolatban az ex miatt?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolatomnak lett vége kb 3 hete. (Már jóideje nem szerettem a párom, de próbáltam megmenteni a kapcsolatuknat).

Szakítás után pár nappal megismerkedtem valakivel, azóta együtt vagyunk. Sajnos az ex egyszer meglátott minket, és kapott egy állast az új párom.

Azóta titokban találkozgatunk az újjal (2 hete).


Csak nem tudom, mennyi ideig fogja bírni a párom. Szeretném felvállalni, de félek hogy az ex megveri, vagy esetleg engem bántana...


2011. jún. 28. 21:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Meg akarta szúrkálni? roma származású?
2011. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nem roma származású!!!

Igen, elővett egy kést a kocsiból (kocsival jött utánunk), és rá akart támadni az új páromra.

Szépen megkértem, hogy ne csináljon hülyeséget, a kést eldobta az ülédre, és megütötte a "srácot".

2011. jún. 28. 21:48
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Találkozz vele kérdezz az incidensről és vedd fel telefonra...elég hülye ötlet,de jobb nem jutott eszembe.

Aztán van bizonyíték.

2011. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Kb 48 órája nem keres, nem akarom felkeresni. Szeretném, ha végre megnyugodna.


Arra gondoltam, talán 1,5-2 hónap elég és utána már felvállalhatjuk egymást. (Addig meg titokban találkozunk, együtt töltjük az estéket stb.)

2011. jún. 28. 21:51
 15/19 anonim ***** válasza:
Nana,mi van?Mi az,hogy nem vállaljátok fel egymást?Jelentsétek fel a szutykot!!
2011. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A barátod is lehetne olyan t*kös, hogy megvédi magát.
2011. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdező!

Ne haragudj, de nagyon szánalmasak vagytok mind a hárman...

1. Elég nagy intelligenciára utal az ex viselkedése ( ha nem olvastam volna a válaszokat, én is azt írtam volna, hogy roma)

2. Ne legyél már tesze-tosza, az exxel vége, állj a sarkadra, ha pedig tényleg agresszív, még egy-két pofon is elviselhető, hogy utána ne zaklasson többet.

20L

2011. jún. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Az új páromnak elég nyomós oka van rá (nem részletezem, de sokat veszíthet), hogy ne kezdjen el verekedni az exemmel.


Örülök, kedves utolsó, hogy szerinted 1-2 pofon még elviselhető... csak az exem nem áll meg 1-2 pofonnál.

Nekem is eszembe jutott, hogyha úgy alakul, hogy megüt, feljelentem. De nem merem megkockáztatni, hogy nem akar-e majd megölni, hiszen a múltkor is kést vett a kezébe (és nem tudhatom biztosra, hogy engem nem szúrt volna le)

2011. jún. 29. 09:38
 19/19 anonim ***** válasza:
nem bújkálnék és ha bántana akár engem akár a páromat feljelenteném.
2011. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!